2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همیشه خدا سر خانوادش بوده 

نمی‌گذرم ازشون

بالاخره منم دارم زائر کربلا میشم انشاالله تا پایان خرداد (در کمال ناباوری و کااااملا یهویی انشاالله قسمت شماهم )قربونت برم ارباب که انقدر قشنگ و یهویی طلبیدی ** اخرش مرغ دل تنگ و بیقرارم رو میارم پر میدم تو بین الحرمینت سالها قبل برای یک حاجتی مدام زیارت عاشورا خوندم (شش ماه تمام فقط یکی دو شبشو دیر خوندم) اما به اونی که خواستم نرسیدم منم ناامید شدم از آقا یکی دو سال بعد دلم همین طوری  هوای زیارت عاشورا کرد شب خوندم و خوابیدم  فرداش هنوز از خواب بیدار نشده بودم ک شوهرم زنگ زد گفت کربلا میایی ؟ میخوام اسممونو بنویسم ( معجزه ) آخ حسین جانم ، بند دلم. خلاصه ک بچسبید به زیارت عاشورا و هیچچچچ وقت ناامید نشید این اقا پسر مولاست ک شام شبشو میبخشد و پسر حضرت فاطمست ک لباس عروسیشو بخشید ***منتظر سفر نامم به همراه عکس باشید دعا گوی همه نی نی سایتی ها خواهم بود و در آخر ی صلوات از طرف من هدیه به امام حسین کنید اگه دوست داشتین اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها به عدد ما احاطه بهی علمک
2728

دیشب شوهرم میگفت دوستم رفته خواستگاریه یه دخترخوشگل منم گفتم توازکجا میدونی خوشگله و به دخترمردم‌نگو خوشگل و اینکه من قبل بارداریم ازهمه دخترا خوشگل تر بودم یه دعوایی راه انداختم بیا و ببین 

میشه برای سلامت دنیااومدن بچم دعاکنیدیه صلوات بفرستید.اون تمام زندگیه منه

خوردن بستنی قیفی اونم ت خونه  

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
2740
برا خودش شیر و کیک خرید برا من نخرید گفت آخه هیچوقت نمیخوری گفتم الانم نمیخوری😕

خب خداوکیلی مامان منم مث توعه هروقت میگم میخوای نمیخواد حالا کافیه چیزی نگم حتما میخواد

کاش وقتی کسی میره خاطراتشم ببره:):.. 
دیشب شوهرم میگفت دوستم رفته خواستگاریه یه دخترخوشگل منم گفتم توازکجا میدونی خوشگله و به دخترمردم‌نگو ...

هعی😂😂😂😂

یبارم من سر اینکه هعی گیر دادم تو گنده ای فلانی من گم میشم بغلت(قدش ۱۹۰ و هیکلیه) قصدم این بود لجش دربیاد داشتم با دوستش مقایسش میکردم

برگشت گفت فلانی که دختره دوست مونم هست صداش از تو قشنگ تره به شوخی گفت

سر این قضیه قهر کردم کلیییی منت کشید

از اون موقع هر بار زنگ میزنم بیدارش میکنم میگه صدات آرامش میده فلانه 

اگ آن بودم دعوام کنید درس دارم
2706