2733
2734
عنوان

تو توالت عمومی یچیزی دیدم که اصلا باورم نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2847 بازدید | 86 پست
خجالت چرا عزیزم عرکسی زندگی خودشو داره

خطری که قرار گرفتن در محیط آلوده‌ی اخلاقی آدم رو تهدید می‌کنه از خطری که قرار گرفتن تو کانون انتشار ویروس تهدیدمون می‌کنه خیلی بیشتره! 

امروز جلوی شکستن هنجارهایی که به سمت شکستنش خیز برداشتن ایستادگی نکنیم فردا روز بچه‌های خانواده خودمون دچارشن! 

ولی جالبه برام که واسه اینده بچه مردمم حرص میخورید

عزیزم مث زنجیریم

وقتی یکی از همین دخترا هم کلاسی خواهر کوچکتر ادم باشه میتونه راحت ببره تو مسیر خودش 

یا تو فامیل باشه میتونه چند نفر دیگه رو خراب کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی جالبه برام که واسه اینده بچه مردمم حرص میخورید

خب اونا هم همنوع مائن

خدا میدونه هربار که میبینم چقدر غصه میخورم، عین دخترا و خواهرای خودمن

نزدیک خونه ما یه مدرسه هست که کنارش یه پارکه

و بعد از تعطیل شدن مدرسه...

تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل...

خدایا خانواده‌ام موفق باشند
این موضوع یه بحث اجتماعیه عملا زندگی اونا روی زندگی ما هم تاثیر میذاره موهای تنم سیخ میشه وقتی ...

اتفاقا موافق هستم کاملا من مادرم و دختر دارم من باید یکسری آداب رو بهشون یاد بدم بعنوان مادر و بزرگتر من باید حواسم جمع باشه با کی میره دوستش کیه

من بابام دوران عقد اجازم نمیداد برم شب پیش شوهرم البته به من نگفت به مامانم گفته بود

2742
عزیزم مث زنجیریم وقتی یکی از همین دخترا هم کلاسی خواهر کوچکتر ادم باشه میتونه راحت ببره تو مسیر خود ...

ما در برابر دیگران مسئول نیستیم 

فقط مسئولیم بچه هامونو درست «تربیت» کنیم که هر جای دنیا هم رفتن ، خیالمون از بابتشون راحت باشه. 

There’s a fire starting in my heart. Reaching a fever pitch and it’s bringing me out the dark.Finally , i can see you crystal clear
خب اونا هم همنوع مائن خدا میدونه هربار که میبینم چقدر غصه میخورم، عین دخترا و خواهرای خودمن نزدیک ...

درکتون نمیکنم اصلا 

There’s a fire starting in my heart. Reaching a fever pitch and it’s bringing me out the dark.Finally , i can see you crystal clear

منم بخاطر همین چیزا خیلی از اینده بچم میترسم همش میگم الان وضع انقد خرابه در اینده قراره چی بشه دیگ

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش اومدی تو دل مامانی❤
2738
بله موافقم ولی نمیشه با همه رفت دعوا کرد که

اتفاقا در حد و حدود خودمون می‌تونیم موثر باشیم.

با یک نگاه از روی نارضایتی ، با یک طرد کردن، با اعلام انزجار و...

همین که وجود افرادی که براشون عادی نیست احساس بشه خیلی تفاوت داره با بی‌تفاوت عبور کردن.

اتفاقا در حد و حدود خودمون می‌تونیم موثر باشیم. با یک نگاه از روی نارضایتی ، با یک طرد کردن، با اعل ...

منم اون موقع واقعا داشتم مات و مبهوت نگاهشون میکردم ولی اصلا واسشون مهم نبود چون الان سنی هستن که فکر میکننن کارشون و رفتارشون صحیح هست و ما امل هستیم

مگه میشه حرفی زد بخدا میشورنت میزارن رو بند😕😕

شاید تلنگری باشه واسه بعضیاشون 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
  خدایا شکرت که دختر ندارم

😐عزیزم حالا پسر داشتن چنان اسون نیست .قطعا اینا بخوان رابطه داشته باشن باید با پسر رابطه داشته باشن و بلاخره پسر هم خیلی بلا سرش میاد .و میدونی که فقط به دختر ها تجاوز نمیشه مثل قدیم نیست انقدر مریض جنسی هست که پسر هم تجاوز میکنن .شما درکنار اینکه خداروشکر کردی زیاد هم بیخیال نباش ک پسر داری مراقبش باش لطفا 

#انسانیت