2733
2739

نظریه شوپنهاور از کتاب متفکران بزرگ میگه 

که عاشق شدن صرفا یه غریزه است یعنی میل به زیستن که هدفش افزایش جمعیت وبقا هست و کاری به خوشبختی ما نداره 

و این مانع میشه از دیدن بدبختی ای که پیش روی ما قرار دارد 

به خاطر همینه دنبال غریزه خود به دنبال کسی هستیم که برای ما ساخته شده و دست اخر با کسی که غریزه برای فرزند اوری تشخیص داده مناسب است مارا اغفال میکندو به کفاره گناه خود باعث میشود مجبور میشیم ۴۰ سال اینده را در بدبختی زندگی کنیم 

بنابراین میل به زیستن مارو مجذوب کسانی میکنه که عدم تعادل هایشان عدم تعادل های مارا ختثی میکند به خاطر همین که مردی که رفتار های زنانه داره اغلب عاشق زنان جسور و مردانه میشوند

برای همینه که میگن عشق چشاتو کور کرده یا 

میگن عشق یعنی بدون هیچ دلیل خاصی کسی را دوست داشته باشی 

یا شنیدین که میگن دست اخر با کسی وارد رابطه میشی یا عاشق کسی میشی که هیچ کدوم از اون معیار هایی رو ک میخواستی نداره 

برای اینه که این غریزه یا میل به زیستن دنبال هدف خودش تورو گول میزنه

به هاطر همینه که اگر بر اساس عقل معشوق خود را انتخاب کنیم تفاوت بسیاری با فردی دارد که اکنون با او زندگی میکنیم 

چون که غریزه یا میل به زیستن کار خودشو کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سختش نکنین، اینم ی حسه دیگه و نیاز 

دنبال چی هستین :/

حالا هرچی ک پشتش هست 

آدمیه و فطرت هاش

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
من خیلی دلم می خواد با کسی ازدواج کنم آشپزی ش خوب باشه  یعنی ممکنه عاشق کسی بشم که از آشپزی بد ...

ممکنه ولی فقط همین یه دونه ملاک رو ک نداری اخه ملاک های دیگه ای هم داری 

2740
مگه همه با اونی که عاشقش بودن ازدواج کردن تکلیف اونایی که به اجبار ازدواج کردن چیه 

این نظریه فقط در مورد همین گفته اون دیگه وارد مسائل پیچیده تری میشه 

عشق و دوست داشتن زندگی بدرد نمیخوره ..تو بگو یکساعت باشه ....بازم ارزش داره ..اینکه بر اساس عقل انتخاب کنیم 

و بگیم راه درست میریم در صورتی که اون حس دوست داشتن درونش نیست و ۵۰ سال خودمون درگیر وظیفه ای که کنیم که هیچ احساسی همراهش نیست و بگیم خوب شوهرمه خوب زنمه باید دوسش داشته باشم چون عقد کردم ..اینا ینی باختن در مقابل عمری که بیهوده گذشته ....عشق و دوست داشتن علاقه دو طرفه باید تو زندگی باشه ..

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
عشق و دوست داشتن زندگی بدرد نمیخوره ..تو بگو یکساعت باشه ....بازم ارزش داره ..اینکه بر اساس عقل انتخ ...

اره درسته ولی در هر دو مسیر همیشه مشکلات وجود داره فقط جنس مشکلاته که فرق داره 

کسی که با عشق هم ازدواج میکنه مشکلات داره نه این که بگیم چون با عشق ازدواح کردن یعنی زندگی خوبی دارن و ارزششو داشته

اره درسته ولی در هر دو مسیر همیشه مشکلات وجود داره فقط جنس مشکلاته که فرق داره  کسی که با عشق ...

قطعن بدون مشگل ک نیست ...بالاخره هر زندگی سختی آسونیایی داره ...ولی زندگی بدون عشق و مشگل هم داشته باشی خیلی سخته خیلی گاه آرزوی مرگ میکنی 

ولی عشق باشه کمتره ...سعی میکنن بخاطر هم کوتاه بیان

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
قطعن بدون مشگل ک نیست ...بالاخره هر زندگی سختی آسونیایی داره ...ولی زندگی بدون عشق و مشگل هم داشته ب ...

اره درسته ولی در صورتی ک این غشق دو طرفه باشه نه این که فقط یکی جونش برا اون یکی بره و همش اون کوتاه بیاد به خاطر عشق این طوری اصلا ارزششو نداره 

2706