2737
2739
عنوان

تازه عروسای‌قشنگ میشه لیست جهزیمو چک کنین🦋

| مشاهده متن کامل بحث + 890 بازدید | 67 پست
سرویس پارچ ولیوان داشتی؟ ما ۴ دست میگیریم استکان هم حداقل ۶ دست میگیریم 

۱۲ نفرع واسه کریستال دارم ۱۲ تا فنجون هم برای هم کریستاله ک خواهرم میگه نخر دیگه بنظرتون بخرم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش بجای سرویس قابلمه چدن استیل میگرفتی...مبارکت باشه عروس خانم با دلخوش استفاده کنین....اما خیلی اض ...

نمیدونم استاتر‌مال کدوم شهره ولی اکثرا شهرای مرکزی مثل اصفهان کرمان ما وخیلی جاهای دیگه رسمه وکلیم هنوز بیشتر از لیست اسی مثلا‌۶ تا فلاسک ده تا قوری‌و...انقدر هست که تا صبحم لیست کنی تمومی نداره🤦

مبارک باشه عزیزم  خوشبخت باشید  من اگه جای شما بودم جاسیگاری نمیخریدم و اجازه نمیدادم کس ...

بابای منم دقیقا وقتی دید اعصابش خرد شد اونارو مامانم از قبل برام نگه داشته بود از دلم نیومد نزارم بنظرم یدونه بسته 

2731
۱۲ نفرع واسه کریستال دارم ۱۲ تا فنجون هم برای هم کریستاله ک خواهرم میگه نخر دیگه بنظرتون بخرم؟

دم دستی اره بخر اخه حیفه کریستالا رو بیاری دم دستی که میدونی چقدر گرونه الان یه فنجونش بشکنن خدا تومن ضرره اونا رو بذار برا مهمونای مهمت

نمیدونم استاتر‌مال کدوم شهره ولی اکثرا شهرای مرکزی مثل اصفهان کرمان ما وخیلی جاهای دیگه رسمه وکلیم ه ...

دقیقا واسه مام همین. طوره ترکیم من چون خونم خیلی نقلیه اینا هم خیلی اضافیه 

وای نگوووو 

باورکن 

الان خانواده مادری من بخاطر دهن پر کردن بالاتر ۴۰۰.۵۰۰خرج کردن و خیلی اضافه دادن که بکار نمیومد ،من نمیگم بده ها جهازه دیکه ولی بعضا اعتماد بنفس تازه عروسای دیگه یا اونا که نمیتونن میاد پایین .خدا ایشالا بهمه بده

🌙
دم دستی اره بخر اخه حیفه کریستالا رو بیاری دم دستی که میدونی چقدر گرونه الان یه فنجونش بشکنن خدا توم ...

اره واقعا کریستال الان پایین ۷ تومن پیدا نمیشه مرسی از راهنماییت عزیزم چشم 😍😍

2738
دقیقا واسه مام همین. طوره ترکیم من چون خونم خیلی نقلیه اینا هم خیلی اضافیه 

شهرما که خانواده ها بیچارن پسر باید خونه بده فلان قدر دختر جهیزیه فلان قدر هیچ کدومم کوتاه نمیان تو این گرونی 

کاش بجای سرویس قابلمه چدن استیل میگرفتی...مبارکت باشه عروس خانم با دلخوش استفاده کنین....اما خیلی اض ...

مرسی مهربونم ♥️آره امسال بالای خونه مادرشوعرم رو ساختیم 

اره یه چهار پنج تیکه با داماده بزرگا

ن ببین رسم جهیزیه مثلا فامیلای درجه یک کمک جهزیه میکنن من جارو برقیم رو عمو بزرگم خرید آبمیوه گیری رو هم یکی از عمه های بابام بقیع هم قرارع بدن ..

2706