2733
2734
عنوان

تازه عروسای‌قشنگ میشه لیست جهزیمو چک کنین🦋

| مشاهده متن کامل بحث + 890 بازدید | 67 پست
من همین الان منصرف شدم وای یا خدا  من همش تو فکر وام ازدواج بودم که باهاش اوکی کنم  آخه ...

آخه خیلی چیزای اضافی خریده (از نظر من شاید واسه اون اضافی نباشه) 

مثلا کوتشکوب برقی و همزن و مخلوط کن، خب یه غذا ساز چند کاره کار همرو میکنه 

یا مثلا من اسپرسو ساز یا قهوه ساز نمی‌خرم چون استفاده نمیکنم، چرخ گوشت شاید نخرم..... خب آدم گوشتو همون قصابی میده چرخ میکنه... با غذا سازم میشه میکسش کرد 

یا مثلا من قابلمه در حد نیازم میخرم یه قابلمه چدن، استیل و روحی 

بعدم بستگی داره از کجا بخری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه خیلی چیزای اضافی خریده (از نظر من شاید واسه اون اضافی نباشه)  مثلا کوتشکوب برقی و همزن ...

مادر من که 25 ساله ازدواج کرده 

کلی وسیله اضافی داره که توی این 25 سال اصلا دستشون نزده 

خب به نظرم لااقل ما باید درس عبرت بگیریم😂

آدم پولشم داشته باشه به نظرم طلا بخره بهتره تا وسیله ای که الکی و اضافی باشه

2742
بخدا همش خرجای الکی  سرویس پته  سرویس مس  سرویس کوفت  سرویس زهر مار 😂 ب ...

اره منم تا دلت بخواد دارم انقدر مس‌دارم سیاه میشن هی میدم تمیز میکنن دوباره سیاه میشن پته هامم که کلا دکورین استفاده ای ندارن 

من همین الان منصرف شدم وای یا خدا  من همش تو فکر وام ازدواج بودم که باهاش اوکی کنم  آخه ...

من اولا باورم نمیشد تا چندتا از دخترای اطرافیان جهازیشون گرفتن و خب چون نزدیک بودم برا چیدمانو دکور میرفتم کمک 

یعنی انقدر خرت پرت و چیزای اضافه بود ولی خب پر کرده بودن و همم قیمتای بالا، کلا همونجا دودل شدم😂😂😂بهشون گفتم شما اینطوری میکنید بقیه که شرایطشو ندارن و ب دلیلی نمیتونن همچیشون خاص و تک و برند باشه جا میزنن میگف نکنیم میگن با چهارتا ظروف اومد 

🌙
2738