2733
2734
عنوان

چند روز دیگه کنکور دارم 🥲

116 بازدید | 12 پست

سلام من دوازدهم انسانی ام ۶ اردیبهشت کنکور دارم امروز ترازم تو آزمون قلمچی ۴۵۰۰ شد درصدام افتضاحه با این که این چند ماهه کلی تلاش کردم ولی هیچ نتیجه ای نمیگیرم هر چقدر میخونم به جای اینه که پیشرفت کنم پسرفت میکنم خسته شدم دیگه نمیدونم چی کار کنم 😭😭😭

از درون آشفته و ظاهر چو کوهی استوار ، رنج ها این گونه ما را مرد بار آورده اند ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینطور

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
2731

مرور میکنی آخر شب؟ آخر هفته؟

تست آموزشی میزنی؟تحلیلشون میکنی؟

روتین منظم داری؟ پیوسته درس میخونی؟

خودخوان هستی یا کلاس میری؟

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2740
قلم چی غیر استاندارده  مطمئن باش کنکورو میترکونی تلاشات جواب میده💚

آخه دیروز کنکور سال ۱۴۰۱ زدم بازم درصدام خوب نشد نمیدونم چرا این همه تلاش نتیجه نمیده 😭

از درون آشفته و ظاهر چو کوهی استوار ، رنج ها این گونه ما را مرد بار آورده اند ...
مرور میکنی آخر شب؟ آخر هفته؟ تست آموزشی میزنی؟تحلیلشون میکنی؟ روتین منظم داری؟ پیوسته درس میخونی؟ ...

اره مشاور دارم الان دارم درس هایی که قبلا خوندم مرور میکنم تست هم میزنم و تحلیل میکنم