2737
2739

😄لطفا معرفی کنید 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یا خدا خودش یه کتاب میشه😂😂😂

من دو سه ساله اسم کتابایی که میخونم تو یه سررسید اسمشو با نویسنده مینویسم همون ۶_۷صفحه اس

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
یا خدا خودش یه کتاب میشه😂😂😂 من دو سه ساله اسم کتابایی که میخونم تو یه سررسید اسمشو با نویسنده می ...

چقدر عالی ...🤩😍

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

ی کتاب بود خیلی دوسش داشتم ولی اسمش یادم نی 

زیاد کتاب نمیخونم تاالان دوتا خوندم تواین چندوقت یکیش دختری در اتاق دربسته یکیشم کتابخانه ارواح، الانم میخوام 48 قانون قدرت و رازهای روانشناسی تاریکو شروع کنم

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
2738

زیاد بودن حضور ذهن ندارم

اگرتازه میخوای شروع ب کتاب خوندن کنی 

4میثاق رو بخون عالیه، صوتی با صدای نیمارئیسی😍

ملت عشق بینظیره 

کتابخانه ی نیمه شب خوبه 

اثر مرکب 

بی حدو مرز 

و.... زیادن. 

اما اون دوتای اولو حتما بخون

سرزمین جاوید 

سینوهه

ابله 

بینوایان 

غرور و تعصب

اثر مرکب 

مهرداد 

اسرار دخمه شاپور

ملکه ویکتوریا

دوقرن سکوت 

هزار و یک شب 

کلیله و دمنه 

سمفونی مردگان 

چهار اثر 

تاریخ تمدن 

و......‌‌‌‌

.....

....

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 
غیر درسیارو از درسیا خیلی بیشتر خوندم

دقیقا 

چون اجباری به خودشون نیست 

ملکه ترا

خون فروش

قتل اسان است

چشمان پوست

چشمانی عیب جو

درخت بخشنده

خودکشی

عشق کافی نیست

باهوش اما حواس پرت

تاوان نابرابری

سکوت بره ها

شومینه خاموش

زن کامل

زن بدون مردان

عزیزم بی دلیل در قلبت من را جا نده! من را بغلم نکن من نمیتونم اونجا بمونم ! خوش بگذرون و به زندگی لبخند بزن حرف های غم انگیز حرف نزن ! زندگی هست خب!  یک لحظه دیدار .. خب منم اینطوریم ! همیشه هم اینطوری خواهم بود ! هیچوقت با گریه به گذشتم برنمیگردم! من با خطاهام قوی هستم! من را به راه خودت نکشون من راه خودمو دارم..هدف های متفاوت دارم ! روزی میشه که من در تاریکی میسوزم ! من از پا در نمیام در روح ام بال فرشته هست! هر جوری که اومدم میتونم برم! از عشق میتونم بگذرم ! زنجیری در دستام ندارم
سرزمین جاوید  سینوهه ابله  بینوایان  غرور و تعصب اثر مرکب  مهرداد  ا ...

🥰🤩😍😘درود بر تو بانوی کتاب خوان 

ملکه ترا خون فروش قتل اسان است چشمان پوست چشمانی عیب جو درخت بخشنده خودکشی عشق کافی نیست باه ...

🤩😍😍😘🥰مرسی مرسی 

ذوق مرگ شدم 

2706