2737
2739
من تا آخر عمر افسرده و شکست خورده میمونم؟

نه اصلا 

روزای خوبی رو تجربه میکنی ممکن بینش بار افسرده شی ولی بهتر میشه 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
وضع مالیش خوبه؟ خانواده سر شناسن؟ قصدش ازدواجه؟

قصدش ازدواجه 

بقیه چیزا نمیدونم 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگه واقعا حست واسه منم گیراس منم بوگو 

ن بخدا دارم الکی میگم همش 

ولی تو گره از کارت بار میشه 

2742
اگ وضع مالیش خوب نباشه بابام راضی نمیشه؟ واقعا عاشقمه یا دنبال پوله؟

ن بابا دنبال پول نیی طرف 

آدم خوبیه سادس 

خووش کارمنده دیگ ب اندازه داره 

باباتم از خداشه

2740
من میگم سه ماه دیگ بذر آشنایی کم کم پاشیده میشه تا بیاد میشه ۶

میشه بگی دلیل تاخیر ما تو رفتن چیه؟ اصلا میریم؟ اگه میریم کی؟

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
ن بابا دنبال پول نیی طرف  آدم خوبیه سادس  خووش کارمنده دیگ ب اندازه داره  باباتم ا ...

ممنونم خیلی زحمتت دادم

کجا باهم اشنا میشیم؟

دوست میشیم بعد خاستگاری میکنه یا منو خاستگاری میکنه از بابام بعد دوست میشیم؟

منو ببخش واقعا سوال زیاد میپرسم برام خیلی جالبه

ممنونم خیلی زحمتت دادم کجا باهم اشنا میشیم؟ دوست میشیم بعد خاستگاری میکنه یا منو خاستگاری میکنه از ...

عزیزم بخدا دارم الکی جواب میدما🤣

البته شهودم خوبه

طرف تو خیابون میبینتت میاد دنبالت ی مدت کوتاه بل همید شاید ی هفته بعد میگه خاستگاری 

حس میکنم زن همین میشی ک خوشبختی 

نه اصلا  روزای خوبی رو تجربه میکنی ممکن بینش بار افسرده شی ولی بهتر میشه

میشه به منم بگی امیرحسین برمیگرده؟

حسش بهم چیه؟

من امید دارم به رسیدن روزای خوب😍😍کاربری واگذار شده