2737
2734
عنوان

۶ روز دیگه....!🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

499 بازدید | 29 پست

کنکور فرهنگیانه.. خب منم که هدفم فرهنگیان نیس،،

ولی ثبت نام کردم.. تیرم ثبت نامم.

حالا من میگم که اردیبهشتو نمیخوام برم

بقیه میگن نه برو با محیط اشنا شی..

خب اومدیم و با محیط هم اشنا شدم بعد که درصدام بیاد بالا خب ابروم میره که😑. من منابع فرهنگیان رو که مطالعه نکردم.. نه من قانع میشم نه بقیه.....................

نظر شما چیه🤔

به تاپیکهای قبلا من اصلا اصلا اصلا نگاه نکن🙂. دیگه تا روز هشتم تیر نمیام اینجا.🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چرا🚶🏻‍♀️ بعد درصدام بیاد بالا ابرو میره ک😑 منم که فرهنگیان نمیخوام

چون حوثله نداشتم توضیح بدم😂🤣ببین درصدات مهم نیس بیاد بالا ابروتم نمیره عزیز بگو جواب ندادم رفتم با محیط اشنا شم وقتی اولین بار بری استرس داری واینا ولی اینبارو برو با محیط اشنا شی استرست کمتر شه وخیلی چیزا

لطفا لایک نکنید
2728
چون حوثله نداشتم توضیح بدم😂🤣ببین درصدات مهم نیس بیاد بالا ابروتم نمیره عزیز بگو جواب ندادم رفتم با ...

خخخخ

متشکر قانع شدم..!

جدی

اصلا بره ابروم.. مگه مهمه🤷‍♀️

به تاپیکهای قبلا من اصلا اصلا اصلا نگاه نکن🙂. دیگه تا روز هشتم تیر نمیام اینجا.🙂
چون حوثله نداشتم توضیح بدم😂🤣ببین درصدات مهم نیس بیاد بالا ابروتم نمیره عزیز بگو جواب ندادم رفتم با ...

یه ساعت همینا رو بهم گفتنا ولی تو مخم نمیرفت..😔😂

عزیزم برو با سوالاهم اشنا میشی خیلی خوبه اصلا به فامیل بگو نرفتم

نه باباا فامیل چیکارس 

من با فامیل در ارتباط نیستم ولی اگه مامانم نره به خواهراش بگه🤦‍♀️😅

2738
نه باباا فامیل چیکارس  من با فامیل در ارتباط نیستم ولی اگه مامانم نره به خواهراش بگه🤦‍♀️😅

واییی اخلاق همه مامانا😂من یبار یه بازی نصب کردم بارو تو اشپزخونه غذا درست میکنی مامانم رفته بود به خاله هام گفته بود بعد همه زنگ میزدن مسخره میکردن تو رستوران کار میکنی

لطفا لایک نکنید
واییی اخلاق همه مامانا😂من یبار یه بازی نصب کردم بارو تو اشپزخونه غذا درست میکنی مامانم رفته بود به ...

😂🤦‍♀️

درصدات که تو گوگل منتشر نمیشه که آبروت بره! نهایتا خودت و خانواده ات می بینید  برو سر جلسه

خب همون خانواده 

بعد مامانم بره به خواهراش بگه 😑😂

امیدوارم اونموقع یه جوری باشه که فقط خودم ببینم و خدا🙂😂

2706