2737
2739
عنوان

آیا مرد پاکدامن سالم هم وجود. داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1487 بازدید | 118 پست
Me

صحیح

یکی از گزینه های مرد خوب عدم عضویت در نی نی سایت محض اطلاع 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله عزیزم چرا نباشه

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2731
شما همینکه تو نی نی سایت هستید نصف پتانسیل مرد پاک بودن رو از دست دادید جلو جلو😂

کاش قضاوت نکنی ...و هر حرفی رو نزنیم   من چند سال تو سایت هستم. نه توهینی به کسی میکنم نه درخواستی میدم

نه قضاوت میکنم. نه واسه چند ثانیه خوش بودنم کسی رو مسخره میکنم....

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
2740

همین سوال رو عوض کن در مورد دخترا بپرس متوجه میشی هیچ رقمه سوال درستی نیست ، هر پسری بالاخره باید با یه دختر باشه دیگه چطوری فکر میکنید دختر پاکدامن فت و فراوونه ولی پسر نه ؟ 

معلومه که وجود داره یه طوری گناه عادی شده یکی که گناه نمیکنه انگ انرمال بودن میزنین بهش 

دور و بر من پر پسر های سالم و تحصیلکرده با جایگاه های اجتماعی خوب و بدون تجربه کثافت کاریه 

هر کدوم هم ازدواج میکنن ازدواج موفقی دارن چون همسرشون میشه تاج سرشون و قبلا با پونصد تا دختر رنگارنگ نبودن که بخوان رفتار و جسم همسرشون رو باهاش مقایسه کنن 

برای ایجاد رابطه سالم هم نباید تجربه و آزمون خطا کرد که میگی کسی که وارد اینجور روابط نشده احتمال این رو براش میدی که غیر اجتماعی باشه و مشکل روحی داشته باشه که وارد روابط کوتاه مدت نشده 

برای ایجاد رابطه سالم باید آموزش دید و از یه مشاوره مجرب مشاوره گرفت

کسایی که فکر میکنن با کثافت کاری آموزش رابطه سالم میبینن عقلشون توی شور ت شونه وگرنه میون خانواده های اصیل روابط کوتاه مدت هیچ تعریفی جز مشکل روحی و پر کردن خلأ های روانی و عاطفی نداره 

صحیح یکی از گزینه های مرد خوب عدم عضویت در نی نی سایت محض اطلاع 

به نظر من داخل سایت بودن هیچ مشکلی نداره... من کاملا درست و صحیح استفاده میکنم...

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره

اگر نگاه کردن به زنها را جزو پادامنی حساب نکنی بله زیاده..

اما اگر نگاه کردن به زنها نشونه پادامنی نباشه ، واویلاست ..

من مردی ندیدم که به زنها نگاه نکنه ..

همسر خودم پاک و خوبه نمازخون. معتقد 

چشم چرون نیست اما نکاه می کنه 

کاش قضاوت نکنی ...و هر حرفی رو نزنیم   من چند سال تو سایت هستم. نه توهینی به کسی میکنم نه درخوا ...

در هر صورت عضو سایتی که خصوصی ترین مسائل خانما توش مطرح میشه برای یه آقا درست نیست!

اشتباه از ما بود،اشتباه از ما بود که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم✨☘️
تو بقیه چیزها نرماله؟رفتار اخلاق 

مرد من یکی از بهترین مرداست اسی جونم،بله وجود داره عزیزم،ما دو نفر قبل همدیگه با هیچ نامحرمی نبودیم تحت هیچ عنوانی با همدیگه هم وقتی خواستیم اشنا بشیم ایشون گفتن بهتره محرم باشیم با اطلاع خونواده ها و در حد آشنایی و شناخت برای راحت صحبت کردن و راحت تر بودن شما جهت رعایت حجاب بععد یکی دو ماه محرمیت هم عقد کردیمو بعد یکی دو سال رفتیم سر زندکی والان سال دهمه که زیر یه سقفیم

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

اره 

هست چرا نباشه؟

دلیل نمیشه ینفرو دیدیم که ادم درستی نیست فکر کنیم همه همینجورین منظورم از این حرف اون دسته از ادمایی که همرو یکی میگیرن میگن همه خانوما فلان همه اقایون اینجورین 

عروسِ شمسی به نی نی سایت بازگشت
2706