2737
2734
عنوان

از بعد بردن جهیزیه ام...

160 بازدید | 9 پست

همه خانواده همسرم برام قیافه میگیرن البته قبلش هم بود ولی الان بیشتر شده 

حتی عید دیدنی زندایی همسرم نمیخواست باهام دستم بده.. 

هیچکدوم هم هنوز بعد سه ماه نیومدن خونه رو ببینن 

خانواده و اقوام خودم اومدن با یه هدیه کوچیک

چرا بنظرتون ؟ 

راستی اگر بخواهید عکس خونه ام رو میذارم

عکس بزار تا بفهمیم دردشون چی بوده

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا مشتاقید مردم بیان خونتونو ببینن؟

من از خدامه حتی جهاز برون نداشته باشم

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2728

خییلی شیکهههه

حسودیشون شده یعنی🤔

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
چه چیزایی برات اهمیت داره بابا بهتر که نیان توام بهشون بی محلی کن والا 

به بهتر ک نیان 

ولی اونا بعد جهاز منو ب زور بردن خونه برادرشوهرم 

هر هفته باید خونشون باشم وگرنه میگن فاصله میگیری 

در حالی ک خودشون هیچ زحمتی نمیکشن بیان انگار ما رو ب رسمیت نمیشناسن

2740