2737
2739
ی خانمی تو شهر ما ۲۵ بار شهری رد شده بود    بازم میومد آزمون میداد به امید قبولی

چه اراده ای داره من برا بار ششم این هفته میرم آزمون بدم دلم عمیقأ شکسته دلم میخاد گریه کنم مامانم ده سال پیش بار دوم قبول شد اونوقت من نمیدونم به کی رفتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونقدر دوبل بزن تا برات عادی بشه مگه باهات پدر کشتگی داره

نمیدونم فکر میکنم طلسم شدم یا دوبل قشنگ میزنم در میام دور زدنم گیر میده کلا حواسم پرت میشه 😞😞

2728
ببین یبار قشنگ پارک دوبل کردم ولی مثلا سر بالایی بود گفت بزن سه و چهار و پنج همه رو زدم گفت تو شهر م ...

من چهار ساله گواهینامه دارم .اینوبگم بهت بعضی افسرها میبرن پیش تقاطع بهت میگن دوبل برو یادوفرمان برو باید بگی که ممنوع نزدیک تقاطع برای خودم هم پیش اومد همین من قبول شدم ولی قبل من بخاطر همین مشکل که نگفته بود ممنوع انداخت طرفو حواصت خیلی بایدجمع باش بعضی وقتا خودشون یچی میگن انجام بده ولی توبایدفک کنی ک توی شهراین ممنوع یامجاز

من اونروز ک رفتم امتحان دادم دقیقا سه ماه پیش دیدم همههه قبول شدن من نفر اخر اخر بودم منم ک قبول کر ...

خدا خیرش بده مثل این افسر منم خوب نیست آخه اصلا لج کرده از بین کلی خانم و آقا مثلا دو نفر قبول می‌کنه میگه فردا تصادف می‌کند پدر ما فحش میخوره ملا خیلی خشکه  یعنی میشه منم قبول شم 😞😞😞

2740
نمیدونم فکر میکنم طلسم شدم یا دوبل قشنگ میزنم در میام دور زدنم گیر میده کلا حواسم پرت میشه 😞😞

توقع داری همه مثل مامانت هر کار میکنی بگن خوبه ولی خدا پدر افسره رو بیامرزه که حداقل جون امثال منو نجات میده از دست شماها   

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
چطور ماشین داری رانندگیت هم خوبه باز استرس داری من خودم بااین که از اول جای کلاج واینارو بلد نبودم ه ...

افسره خیلی خیلی سختگیره بابا دوبل رو درست میزنم به دور زدن گیر میده باز درست دور میزنم به فاصله دوبل گیر میده کلا آدم عجیبیه همه میگن. ما ساده قبول شدیم من موندم چه کنم

استارتر سعی کن نکته به نکته بنویسی تا ملکه ی ذهنت بشه 

خیلی به تنظیم آینه وصندلی وراهنما دقت می‌کنند 

من خودم مرحله به مرحلشو نوشته بودم 

حتی مراحل پارک دوبل رو 

خداروشکر هم کتبی و هم شهری رو برای بار اول قبول شدم

عزیزم نزارکسی بفهمه برو

همه فهمیدن از بس خودم ناراحتم آبرو برا خودم نذاشتم به همه گفتم خیلی حس اعتماد به نفسم داغون شده همکارام بعضیاشون بار دوم قبول شدن من اینجوری 😞😞

استارتر سعی کن نکته به نکته بنویسی تا ملکه ی ذهنت بشه  خیلی به تنظیم آینه وصندلی وراهنما دقت م ...

یعنی الان برم تو دفتر مراحل و نکته های مربی رو بنویسم و حفظ کنم آخه عملی بلدم 😞😞

2706