2737
2739

بس که تا میایی بخوابی ، یکی از بچه هام کار داره و میاد بیدارم می کنه!  دلم می خواد روزی فقط دو ساعت در دسترس نباشم تو یه سکوت و تاریکی با آرامش بخوابم !  😴😴😴😴

یه بار به سرم زده بود برم زیر تخت بخوابم به کسی هم نگم! 😫😫😫

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه میتونید بچه هاتونو به خونه ی مادرتون بفرستید یا کسی که مطمئنید ازش وبچه هام از اون شخص خوشش بیاد. اینجوری یاد مامان نمی افتن  . خودتون استراحت کنید یه چند وقت

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏
2728
نخند به روز من گرفتار می شی! 😂

منم دوتا بچه دارم ولی معمولا وقتی میخوام بخوام باهاشون اتمام حجت میکنم که کسی نیاد تو اتاق و منو بیدار نکنه . من خیلی خوابم سبکه یکی رد شه از کنارم بیدار میشم😑😑

منم دوتا بچه دارم ولی معمولا وقتی میخوام بخوام باهاشون اتمام حجت میکنم که کسی نیاد تو اتاق و منو بید ...

بچه های من آب هم می خوان، میاند منو صدا می کنند حوصلشو سر می ره میاند منو صدا می کنند ! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
بچه های من آب هم می خوان، میاند منو صدا می کنند حوصلشو سر می ره میاند منو صدا می کنند ! 

پسر منم سر چیزای الکی گاهی میاد صدا میکنه😫😫 ولی بهش میگم دیــــــــــــگه نیای بیدارم کنی کمتر میاد . شاید بچه های شما کوچیکترن