2737
2739
عنوان

حرم امام رضا علیه السلام هستم. دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 70 پست

ازدواج وخوشبختی دوتابرادرم وخونه رو عوض کنن....درامدمون زیادبشه وهیچ وقت پول کم نیاریم..مشکل زمینمون حل بشه وبرای یه بچه که معدلش بالای ۱۷بشه....زبارت امام رضا نصیبمون بشه وبیایم زیارتش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعام کن آقا زیارتش رو بزودی روزی منم بکنن 

عزیزم برای گشایش در مشکلات کاری و مالی سیداحمد و عاقبت بخیری مژگان هم دعا کن

ان شاءالله آقا ضامن اجابت دعاهات به درگاه خدا بشن با خیر به حوائج دلت برسی 

سالک راه عشق پلکهای بسته میخواهد و قلب روشن. آنجا صحنه عاقلانه ترین جنون های دلدادگی ست؛ جایی که آنچه هست معرفت است؛ نه مصلحت...!
2731

دوستان نیت هاتون رو خوندم و برای همه صلوات فرستادم

نزدیک ضریح هستم 

انشالله همین امسال همتون طلبیده بشین

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***

سلام‌اقاجان

مزاحم همیشگی هستم

امام رضا لطفا شما از خدا برامون بخواید شما واسطه بشید لطفا.

من جز خدا و بعد شما ائمه کسی رو ندارم

بیماریم عود نکنه

زود زود یه شغل ثابت پیدا کنم و بتونم کمک خرج خونه باشم و از خطا به دور باشم

همه واحدهای درسیمو پاس کنم و آخر امسال دفاع کنم

امام رضا شما برامون دعا کنید

کار بابام رونق بگیره و زمینش پر محصول باشه

سلامتی مامان بابام 🙏🏻💚

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2738

دیررسیدم🥲

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

لطفاً دعا کنید تا ایشون شفاعت ما رو در درگاه خدا کنند.

و لطفا دعا کنید امسال منو ابجیم قبول شیم و داداشم کارای سربازیش اوکی بشه

انشالله که خیر دنیا و آخرت ببینید🌹

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟

سلام برسون از طرف زهرا

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.

آقا جون کمکم کنید همونی بشه که میخوام  که آبان بیام به تنهایی پیشتون و بگم آقاجانم ممنونم که کنارم بودید..شد🤍🥹

یه روزایی هست که خورشید دیر طلوع میکنه ولی بازم آسمون رو توی بهترین  لحظه روشن میکنه. نگران نباش، نوبت تو هم میرسه 🤍🌱   ️
2706