2733
2739
عنوان

حرم امام رضا علیه السلام هستم. دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 70 پست
منم دعا کن الهام

امام رضا واسطه شه و خداوند مشکلت رو حل کنه انشالله

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
میشه از طرف من  بگی چرا هرقدر التماس کردم جوابمو ندادی

الهم صلی علی محمد و آل محمد 

از ته دل دعا کردم امسال بیای حرم امام رضا و طلبیده بشی

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فاطمه لطفا عزیزم برام دعا کن بچم صحیح و سلامت به دنیا بیاد از اقام امام رضا هم از طرف من به خاطر هدی ...

انشاالله  بغلت بگیری و خوشنام باشه

الهم صلی علی محمد و آل محمد 

هدیه ات چی بود؟😍

2731
انشاالله  بغلت بگیری و خوشنام باشه الهم صلی علی محمد و آل محمد  هدیه ات چی بود؟😍

مرسی عزیز دلم هدیه ام نی نی تو دلمه همون ماه که از امام رضا خواستم فهمیدم باردارم 

مرسی عزیز دلم هدیه ام نی نی تو دلمه همون ماه که از امام رضا خواستم فهمیدم باردارم 

ببههههه بههههه

برات صلوات فرستادم 

انشاالله دوست دار و عاشق خداوند و امام رضا باشه

2740
براتون دعا کردم، شماهم دعا کنید شفا پیدا کنم، حالم خوب بشه دوباره🙏🏼

اللهم صلی علی محمد و آل محمد 

انشالله به واسطه امام رضا دوباره سلامتی کامل رو به دست میاری گلی