2737
2734
عنوان

عکس یه دخترو گذاشتم رفت گوگل

443 بازدید | 31 پست

تو همون قسمت اول گذاشتم 

نمیدونسم پاک نمیشه 

بعد یکی از کاربرا بهم گفت که میمونه 

منم ب تاپیک زدم گفتم گزارش برنین اون تاپیکم تعطیل شه ولی بدترررررشد 

با اینکه تاپیک تعطیل شده عکسه تو گوگل مونده 

خواهش میکنم نی نی یار ۵رو تگ کنید تاپیک رو برگردونه و عکس رو پاک کنه 

بینید تو سرچ گوگل میاره😭😭😭

@niniyar_5    

همه چی دنیا به کیفم 😐👟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@niniyar_5    

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."
2728

نتیجه: 

عکس دیگران تو سایت عمومی بدون اجازه نزارید

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

@ازسارابپرس     سارا جان راهنماییشون میکنی

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2740
نتیجه:  عکس دیگران تو سایت عمومی بدون اجازه نزارید

حالا ایشون باز خوبه عذاب وجدان گرفته پاکش کن 

بقیه میذارن حذف هم نمیکنن

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

سلام

اول به نی نی یار بگین آن تاپیک ها رو برگردونن و عکس ها رو پاک کنن بعد شما درخواست حذف عکس به گوگل بدین.

این تاپیک رو بخونین:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10746874

سایت خرابه لینک ها آبی نمیشن:

🟩 روی لینک نگه دارین بعد بزنین بازکردن

یا

🟨 لینک رو کپی و توی مرورگرتون بازش کنین

🟩 این از بی شعوری یک نفره که پشت سر یکی دیگه توهین کنه 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
سلام اول به نی نی یار بگین آن تاپیک ها رو برگردونن و عکس ها رو پاک کنن بعد شما درخواست حذف عکس به گ ...

نی نی یار اصلا جواب نمیده😭😭😭

همه چی دنیا به کیفم 😐👟
نی نی یار اصلا جواب نمیده😭😭😭

الان سایت خیلی شلوغه باید صبر کنین.

یک کاربر دیگه هم می خواست عکسش حذف بشه نی نی یار گفت الان سایت شلوغه.

🟩 این از بی شعوری یک نفره که پشت سر یکی دیگه توهین کنه 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
2706