2733
2739

بله. ترم یک، دو سه چهار پنج، شیش، اما به هفت و هشت که میرسید رابطه ها یکم سرد میشد و اکثرا با فارغ التحصیلی میگفتن تو رو به خدا ما رو به سلامت

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
بله. ترم یک، دو سه چهار پنج، شیش، اما به هفت و هشت که میرسید رابطه ها یکم سرد میشد و با فارغ التحصیل ...

اولین بتر یعنی دختره ترم ۴ تو راطه رفته بود از چ تری عاشق پسره شده بود منطور کراش ک ترم ۴ اوک شدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولین بتر یعنی دختره ترم ۴ تو راطه رفته بود از چ تری عاشق پسره شده بود منطور کراش ک ترم ۴ اوک شدن

پسرِ اول هم رشته ای خودمون بود ، این و دختره و دو سه تای دیگع همون ترم اول زیاد با هم سلام علیک داشتن و خوب بودن. بعد پسرِ تغییر رشته داد از ترم دوم دیگه با ما نبود اما توی دانشکدمون بود و میدیدیمش. اینا هم با هم بگو بخند داشتن.‌ یهو دیدیم ترم ۴،۵ رل زدن.

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2731
پسرِ اول هم رشته ای خودمون بود ، این و دختره و دو سه تای دیگع همون ترم اول زیاد با هم سلام علیک داشت ...

یه سوال اینجا تاپیک میبینم میگن مثلا یاد دوس پسر سابق میوفتیم حتی مجازی واقعا همه دخترا تو رابطه میرن یاد قبلی میوفتن

2740
یه سوال اینجا تاپیک میبینم میگن مثلا یاد دوس پسر سابق میوفتیم حتی مجازی واقعا همه دخترا تو رابطه میر ...

بله، اگه مثلا وابستش شده باشی و اون ولت کرده باشه(دخترام اکثرا زود وابسته میشن)

بله، اگه مثلا وابستش شده باشی و اون ولت کرده باشه(دخترام اکثرا زود وابسته میشن)

ممکن نی دختری قبلا مجازی داشته و الان تو رابطه حصوریه مقایسه نکنه با قبلی رابطه فعلیشو

من ترم یک اولین بار وارد رابطه شدم و ماه دیگه عقدمونه😂😂

مبارک باشه😍

کم پیش میاد رلای دانشگاهی ازدواج کنن. من کل اون ۴ سال از دانشکدمون فقط دوتا کاپل رو دیدم که به ازدواج ختم شد، اکثرا پسرا سواستفاده میکردن

ممکن نی دختری قبلا مجازی داشته و الان تو رابطه حصوریه مقایسه نکنه با قبلی رابطه فعلیشو

نمیدونم، اما غیر ارادی گاهی ممکنه بعضی اخلاقا و رفتاراشونو مقایسه کنی

مبارک باشه😍 کم پیش میاد رلای دانشگاهی ازدواج کنن. من کل اون ۴ سال از دانشکدمون فقط دوتا کاپل رو دی ...

مررررسیییی عزیزم😍اره ما هم اکثر رلای دانشگاهیمون جدا شدن

خدارو هزار بار شکر منو لایق دونست و یه انسان فوق‌العاده سر راهم گذاشت انشالا نصیب همه یه یار درست و باوفا بشه❤😍

مررررسیییی عزیزم😍اره ما هم اکثر رلای دانشگاهیمون جدا شدن خدارو هزار بار شکر منو لایق دونست و یه ان ...

خداروشکر

امیدوارم خوشبخت بشین❤🤲

2706