2737
2739

به ماشین داریم که هر روز شوهرم میبره ، منم با یه بچه ۵ ساله سختمه اینور اونور برم 

دام ماشین میخواد ☹️ ولی تنها سرمایه امون هم همین طلاهاست 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید

اگ میخوای استفاده کنی بله

برای سرمایه گذاری ن

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه واسه رفاه اره بخر به نام خودت هم بزن. بعد شرایطش بود بازم طلا پسنداز کن.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
اگه واسه رفاه اره بخر به نام خودت هم بزن. بعد شرایطش بود بازم طلا پسنداز کن.

اره واقعا برای رفاه خودم‌میخوام 🥺 

البته ماشین شوهرمم پدرم خریده برام ولی زیر پای اونه بهم نمیدتش😫 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید

هدف از پس‌انداز کردن همینه دیگه وقتی که چیزیو لازم داری بخری به نظرم که ماشین خریدن خیلی گزینه خوبیه می‌تونی راحت زندگی کنی برای چی باید پولی رو بذاری یه گوشه ولی خودتو سختی بدی بهتره تا جوونی لذت ببری از زندگیت از داشته‌هات

چقدر به خدا گفتیم: خدایا فقط همین یکبار!                              و خدا نه همون بار....     بلکه صدها بار بعدش هم هوامونو داشت. خدایا دوستت دارم
2738
باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت شما وبینندگان عزیز بایدبگم خدمتتون که خیر

چجوری ۲۰ روز عضو شدید و ۵۰۰ تا پست گذاشتید 😶

میشه برای اینکه به حاجت و خواسته ی دلم برسم صلوات بفرستی 🤍🥺 اللهم عجل لولیک الفرج

مگه هر روز بیرون میری مهمونی خواستی برین خوب با ماشین شوهرت میری با دخترت خواستی جایی بری ی اسنپ بگیر فوقش تو هفته ۴ بار اسنپ بیشتر که نمیگیری.حیفه طلاهات هر روز داره گرونتر میشه.ماشین خدایی نکرده ی تصادف کنه کلی ارزشش پایین میاد ولی طلاهای شما هر روز میگدره ارزش خودشو داره

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
اره واقعا برای رفاه خودم‌میخوام 🥺  البته ماشین شوهرمم پدرم خریده برام ولی زیر پای اونه بهم نم ...

😐😐😐 اگه ازین شوهر پروهاس بگیر ازش 😐 زیاد هم نذار خانواده ت بریز بپاش کنن واسه داماد😐 الان خوبه ماشین خودت رو‌بهت نمیده!!

اگه پولت اندازه ملک هست ملک بردار ،کم کم اون یکی ماشینو بردار نوبتیش کنید.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2706