2733
2739
عنوان

مرتیکه گاو خونمو خراب کرد 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1951 بازدید | 111 پست
میشه مگه 😭 

بله میشه مطمئن باش برو اصناف شکایت کن اونجا حق رو به مشتری میدن فقط پیگیری کن پولتو میگیرن میدن 

خیاط لباس مادرم رو خراب کرده بود شکایت کردم پول پارچه و پول دوخت که بهش داده بودم رو ازش گرفتم فقط حتما پیگیری کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا من های گلاس سفید مشکی کابینت دارم تو ذهنم هست اگه خونم و عوض کردم طوسی بزنم فقط مونده بودم طو ...

مال من طوسی پررنگه بخدا خیلی زشت شدن کاش عکس میداشتم 

اول آبان عروس شدم 💃 تازه عروسی نو از تنور دراومده هستم 😂                                                                    من ازدعای خیرتون بی نصیب نذارین ملسی 💋

کاش اینطوری میبود همش طوسی پررنگه 😭

اول آبان عروس شدم 💃 تازه عروسی نو از تنور دراومده هستم 😂                                                                    من ازدعای خیرتون بی نصیب نذارین ملسی 💋
2731
بله میشه مطمئن باش برو اصناف شکایت کن اونجا حق رو به مشتری میدن فقط پیگیری کن پولتو میگیرن میدن  ...

ازمون چک داره میشه؟ 

این موضوع سرماهم دراومد فقط ما واسه tv بود رفته یه چی دیگه درآورده بود منم گفتم این سفارش من نبوده د ...

برای مارو نصب کرده کلا یه مدل و رنگ دیگه

مبل عوض میشه بازم قربونت برم این لعنتی هارو من کی میتونم عوض کنم بخدا طلارو فروختم براشون دیگه هیچوق ...

طوسی پررنگ زده یا کمررنگ واقعاا ادم میمونه چیکار کنه درکت میکنم 

حالا اگه طوسی کمررنگ باشه بد نمیشه 

پسرم   
2738
بگو نمیخوام 

نصب کردن 😭

بله میشه فردا برو اصناف 

خداکنه 😭 

شوهرم میگه حوصله ندارم

ازمون چک داره میشه؟ 

میشه اگر واقعا رو‌اعصابته میتونی بری شکایت کنی و‌جلوی چک و‌بگیری ولی خدایی چه ادم ابله ایی سفید چه ربطی به طوسی داره

مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.
طوسی پررنگ زده یا کمررنگ واقعاا ادم میمونه چیکار کنه درکت میکنم  حالا اگه طوسی کمررنگ با ...

طوسی پرنگ و تیره س 😭

2706