2737
2734

دکتر سفیکسیم۲۰۰ داده ۹ سالشه گفته هر ۱۲ ساعت یکی بخوره

قبل عید هم داشت دکتر کواموکسی داده بود ولی این عفته ازمایش دادیم فرق نکرده نگرانم

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم،یا مهدی ادرکنی❤️عضو گروه قرمز❤️وزن هدف۷۰

آنتی بیوتیک مهم ترین نکته اش اینه که بااااید سرساعت بخوری وگرنه تاثیر نمی‌ذاره

لباس زیرشو هر روز عوض کن هر روووز 

برو چک کن ببین تو دستشویی چجوری خودشو میشوره 

شرتاشو یا تو آفتاب داغ پهن کن یا اتو بکش 

اینا به ذهنم رسید فقط

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

ی آزمایش کشت ادرار هم بده

انگاری دفع پروتئین نوشته 

خودشو بگو درست بشوره و لباس زیرش زود به زود عوض کن و لباس نخی استفاده کن 

منم ی مدتی درگیر بودم با آنتی بیوتیک خوب شدم 

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
اب زیاد  هندونه  رعایت بهداشت  دسشویی رو نگه نداره  استرس از بچه دور کنید&nb ...

نه سوزش و تکرر ندارع

ی آزمایش کشت ادرار هم بده انگاری دفع پروتئین نوشته   خودشو بگو درست بشوره و لباس زیرش زو ...

در چه حده ازمایشش؟ کامل خوب میشه؟😢

2740

اره گلم نگران نباش آزمایش کشت ادرار بده که مطمئن تر بشی خوب بشه  

بزار الان تفسیر کاملش برات مینویسم

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 

همه چی خویه فقط رنگ ادرار نیمه شفاف و پروتئین انگاری تو ادرار یکمی هست که مشکوک باید دوباره با کشت ادرار آزمایش کنن  خداروشکر خون اینا تو ادرار دیده نشده

ی دوره قرص حتما سر تایم مصرف کنه و آب بهش زیاد بده هندونه خودت تمیز بشورش لباس زیرش هر روز عوض کن

اگه یکی دو روز نپوشه بهتره 

همه چی خویه فقط رنگ ادرار نیمه شفاف و پروتئین انگاری تو ادرار یکمی هست که مشکوک باید دوباره با کشت ا ...

ممنونم عزیزم لطف کردی

میگم ببرمش دکتر کلیه؟ الان پیش متخصص اطفالی که از بچگی میبرم برده بودمش گفتع بود سفیکسیم بده روز سوم هم ببرش ازمایش کشت و ادرار

مگه نباید قرص تموم بشه بعدش ازمایش داد؟

ممنونم عزیزم لطف کردی میگم ببرمش دکتر کلیه؟ الان پیش متخصص اطفالی که از بچگی میبرم برده بودمش گفتع ...

آره دکتر کلیه ببری بهتره بیشتر میفهمه

نه عزیزم بین قرص آزمایش انجام میدن که ببینن چقدر تاثیر گذاشته باکتری چجوریه رشد میکنه یا متوقف میشه 

منم درگیر بودم با درد سوزش شدید تکرر ادرار  داغون بودما دوتا قرص دکتر بهم داد اولیش خوردم آروم گرفت درد سوزشم ولی باکتری با مصرف ۱۰ تا آنتی بیوتیک قوی از بین رفت 

۲ روز بعد مصرف قرص آزمایش دادم دکتر گفت باکتری رفع شده ولی ۱۰ تا قرص مصرف کن تا برنگرده