2737
2739
عنوان

پشیمونم قرار بود تموم بشه همچی....

653 بازدید | 46 پست

دارم جدا میشم یکساله اقدامیم تو دادگاه 

مهریه ام۱۴سکه به مدت پیش اومدن گفتن با ۲۰۰میلیون پول نقدی تموم شه همچی بدون هیچ طلا ونفقه واینا

من راضی نشدم بهشون گفتم حق و حقوقمو‌میخوام من وقتی پیشش بودم هیچ پولی ازش ندیدم الان هم نمی‌خواد بهم حقمو بده

الان از اون موقع تا الان با با اینکه نزدیک دو سال شده (یکسال و خورده ای)

هیچ نفقه و پولی بهم نداده حتی سکه امو هم بهم نداده

هرسری که براش حقوق واریز میشه انتقال میده یه کارت دیگه هیچی ازش کم نمیشه بعد چون توی دولت کار میکنه هم حقوقشو قط نمی‌کنند😔

خدایا خسته ام😔💔

هیچی پولی ندارم توی این وضعیت اقتصادی 

خسته ام خدایا 

توی چه منجلابی گیر کرده ام نجاتم بده😔

همینکه توی ۱۸سالگیم زندگیم تباه شد کافی نبود؟ 

خیلی خسته ام 😔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اون موقع با ۲۰۰میلیون راضی نشدم 

چون هدفش این بود با این مقدار پول تموم کنه بره زن بگیره و این همه راهو (از شهری که کار میکنه تا شهرمون ۱۲ساعت راهه) نیاد

ولی دلم راضی نشد ۲سال یه زندگی جهنمی برام ساخت که تا خودکشی پیش رفتم بعد خودش به همین راحتی بره 

2740
برای مهریه میتونید از حقوقش بگیری گواهی کسر از حقوق .قبل از واریز حقوقش یک سوم به شما تعلق میگیره

بعد واریز مستقیم انتقال میده همون موقعه اجازه نمیده کسر بشه 

بعد حقوقش قطع نمیشه چون برا دولت کار میکنه

ببخشید من در شک ازدواج با یک نظامی ام اشکالی نداره اگه علت اختلافتون رو بپرسم؟ 

این افراد لطفاریپلای نکنندعزیزان معتقد به افراط در دین و خشک و مذهبی /تویی ک نمیزاری بچت بره بیرون چون جامعه خرابه/ افراد فاقد بلوغ فکری و ذهنی/bts fans                                    نظرت با من متفاوته؟ریپ نکن عزیزم من خودم میتونم تصمیم بگیرم عزیزم هیچ وقت با نظر یک کاربر از راه خودم بر نگشتم پس؟نظر متفاوتتون رو بزارید کنار چای میل کنید (مودبانه ترین حالت🥰) این کاربر هیچ گونه علاقه ای به حرف زدن با شما نداره  بچه ها نخندینا ....🖤                                 بیستون که هیچ دماوندم گر سد بشو ؟ هدفم قسمت من بوده و باید بشود ما همچنان هستیم بر آن عهد که با خود بستیم🌱❤
چرا ۲۰۰ ملیون نگرفتی جدا بشی 

چون دوسال باهاش توی جهنم بودم یجوری عذابم داد این یکسال تازه حالم بهتر شده

بعد خودش با ۲۰۰میلون تموم کنه همچین بره زن بگیره تو‌خوشی زندگی کنه؟

2706