2733
2734
عنوان

بارداری پوچ

44 بازدید | 9 پست

سلام خوبید؟

بار اوله دارم تایپیک میذارم 

من الان نزدیک به ۸ باره بارداری پوچ دارم .

یعنی بتا مثبت میشه بار آخر تا ۱۰۰۰ رفته ولی تو سونو دیده نمیشه.

بعد از چند روز تاخیر هم پریود میشم.

هرچی دکتر میرم و آزمایش دادم میگن هیچ مشکلی نداری. ایقد امتحان کن تا بشه. فقط استرس نداشته باش.

الانم استرس ندارم فقط خسته شدم.

الان باز بی بی چک مثبت شده نمیدونم باید چکار کنم.

کسی بوده مث من باشه.

راهی براش هست؟

اگه نه بهتره به دکترت بگی برات بنویسه شاید تخمکات ضعیفه برای همون پوچ میشه مثل قرص اوابوست فرتیل آید بانوان یا فموبرا اینا

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی مشکل از تخمکه؟

احتمالش هست البته ممکن هم هست مشکل از شوهرت باشه شوهرت آزمایش اسپرم داده؟ آخه ضعیف بودن اسپرم با آزمایش مشخص میشه ولی ضعیف بودن تخمک با هیچ آزمایشی مشخص نمیشه 

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
نه اونم مشکل نداشت. میتونم بدون تجویز دکتر اوابوست بخورم؟

نمی‌دونم بدون نسخه میدن یا نه باید از مسئول داروخانه بپرسی قرصاش یکم هم گرونن البته بادکترت مشورت کنی بهتره آهان راستی برای تقویت تخمک مغزیجات مثل گردو بادوم اینا بخور برای تقویت خیلی خوبه

2738
نمی‌دونم بدون نسخه میدن یا نه باید از مسئول داروخانه بپرسی قرصاش یکم هم گرونن البته بادکترت مشورت کن ...

مرسی قربونت برم از راهنماییت خیلی ممنونم.

کاش بقیه هم میومدن نظر میدادن