2733
2739

من ۱۸ سالمه زیاد بیرون میرم با پسر هم سر و کار دارم. ولی موهای صورتمو بر نداشتم بور نیستم در حد کرکن حالا واقعا احساس خحالت دارم جلو پسرا خب کور که نیستن میبینن مو داره صورتم مامانم اجازه نمی‌داد اصلاح کنم حالا اگه اصلاح کنم جوش میزنم بدتر میشه حالم بد شده😭😭آبروم رفته با این کرکا جلو پسرا و حتی دخترا. فقط سبیل گرفتم و پیوند ابرو. بنظرتون خیلی زشته دختر ۱۸ساله صورتش مو داشته باشه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بجز سبیل و ابرو چی داری ریش که نداری

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
2740

با تیغ اصلاح ابرو بزن برن.

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂

منم چون بعد اصلاح وحشتناک جوش میزنم فوبیای اصلاح صورت گرفتم🚶🏼‍♀️💔

الان سیبیل دارم ولی جرئت نمیکنم برم بند بندازم

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

منم با کرم موبر میگرفتم که دیدم جوش میزنه بند هم نمیتونم بکنم نمیدونم شایدم خیلی بد نباشه اگه خیلی سیاه نیست نگیر

🇵🇸🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹تاپیک های صلوات تگم کنید🌹کاربری دونفره 
2706