2733
2734

گفتم یه امروز خونه ای خو جای نرو با هم بریم بیرون همیشه هر جمعه میره استخر با دوستاش با هام دعوای الکی راه انداخت مثلا قهر کرده تا بزنه بیرون الان دارم میترکم حتی تا سر کوچه هم منو نمی‌بره چیکار کنم توروخدا تو خونه پوسیدم دوستی هم ندارم منم برم از لجش 

اگه یه پیام بهش ندم چندتا حرف بارش نکنم آروم نمیگیرم چی بگم بهش؟؟؟؟ 

هیچی نگو 

پاشو برو بیرون 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تنهای چیکار کنم تو این گرما 

الان نرو عصر برو 

پارک، خرید و.... 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

بنظرم تو هم دوستی پیدا کن اینجوری سخته 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 
2740

این دیگه عوض بشو نیست،. زندگی رو برای خودت تلخ نکن، اخر این جنگ به جایی نمی رسه عزیزم، ایشون حالا حالاها بزرگ نمیشه. تا وقتی دوستاش زن بگیرن ازش جدا بشن

اگه میتونی خودتم برو بیرون منتظر شوهرت نباش 

امیدوارم اهل تفریح مواد و این چیزا نباشه

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
هر روز بیرونم امروز دوس داشتم با هم بریم

خب وقتی اون نمیاد و دعوا راه میفته خودت برو 

یا جاهایی ک با افراد دیگه در ارتباط باشی سعی کن بری مثل باشگاه یا کلاس زبان و ‌‌‌... تو هم دوست پیدا کن واسه خودت

2706