2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اگه نمیخوای مثل بقیه مسخره کنیو قصدت مثل بعضیا تخریب نیس شغلنو گفتم ک من مهندسم

خب منم مهندسم مهندس پتروشیمی ام دکترای شیمی دارم بهترین جا شاغلم ولی حقوقم حول هوش ۵۰ تاست خونه و ماشین اروندی دارم چون خود شرکت داده ولی بیشتر از ۵۰ حقوق نمیدن رشته مهندسیتون چیه 

هرچه تبر زدی مرا ،زخم نشد جوانه شد‌‌...
2740
منم یه سوال از شما دارم.  به نظرشما اگه خانوم اون آقا بیاد پیامای ما راجع به مشاوره رفتن و حفظ ...

من نمیدونم گلم شما متاهلی بهتر میتونی درک کنی خودتو بذار جای خانومش و از دیدگاه ایشون به موضوع نگاه کن 

یا برعکس تصورکن که همسرتون داخل یه سایتی این ساعت دارن به یه خانوم مشاوره میدن و دوم شخص هم خطابشون میکنن 

از قدیم میگن یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به مردم 

و در اخر من اصلا پیامای شمارو ندیدم که چی گفتین یه حرف کلی زدم منظورم به شخص خاصی نبود

خب منم مهندسم مهندس پتروشیمی ام دکترای شیمی دارم بهترین جا شاغلم ولی حقوقم حول هوش ۵۰ تاست خونه و ما ...

ببخشید من دیرم شدم،من مهندس الکترونیکم ماهیم حداقلش ۱۵۰ میلیون حقوقمه،ولی من برا خودم کار میکنم ن برا کسی،پروژه بر میدارم آقا بالا سر ندارم

اره اصلا  تو بگو 100 میل 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
ببخشید من دیرم شدم،من مهندس الکترونیکم ماهیم حداقلش ۱۵۰ میلیون حقوقمه،ولی من برا خودم کار میکنم ن بر ...

به سلامتی ان شالله با خانواده به خوشی خرج بشه.ممنون از پاسخگوییتون

هرچه تبر زدی مرا ،زخم نشد جوانه شد‌‌...
به سلامتی ان شالله با خانواده به خوشی خرج بشه.ممنون از پاسخگوییتون

ممنونم از لطفتون بزرگوارین،عذر میخوام عجله دارم نمیتونم ب سوالاتون پاسخ بدم اگه سوالی داشتین بعدا میتونین بپرسیم با کمال میل ب سوالاتتون پاسخ میدم🙏

2706