2733
2739
عنوان

مامانا به دادم برسید

80 بازدید | 12 پست

سلام خوبید

دوستان من به دختر دارم کلاس اول هست

ریاضیش عالیه یعنی عملا نیازی نداره باهاش کار خاصی انجام بدم ، میتونم بگم تمام جمع و تفریق هاشو ذهنی انجام میده

علومش اطلاعات عمومبش در هر زمینه ای تصور کنید بسیار زیاد بالاست در حد آدم بزرگ ها هست 

ولی در عوضش املاش ....

یعنی به حدب دیکتش افتضاحه که من نمیدونم چکار کنم 

هر روز دارم باهاش کار میکنم

کاربرگ 

دبکته

ولی متاسفانه اشتباهات یکسان رو تکرار میکنه

دیگه کلافه شدم حس میکنم کم آوردم 

میترسم نتونه بره کلاس دوم بخاطر دیکته

ترخدا یه راه حل بدید

انواع دیکته نویسی رو انجام دادم باهاش

رو بادکنک

دیکته متنی

بازی با کلمات 

از من دیکته بگیره تصحیح کنه و....

نمیدونم چکار کنم

یه ترسی منو گرفته

واقعا نمیدونم چه کنم 

نگران نباش کلا به همه بچه ها نمره قبولی داد ه میشه ،من هم بچه ام مشکل دیکته داشت چهار پنج جلسه کلاس خصوصی گرفتم خوشبختانه معلمش خیلی خوب بود تا الان که هفت و هشت سال گذشته دیکته اش بدون غلط هست و نهایت اشتباهش فراموش کردن تشدید گذاشتن هست 

اولش همه می گفتن وای مگه برای بچه کلاس اول معلم خصوصی میگیرن ولی راصی هستم از کارم  به هرکسی هم که تو هرموردی بچه اش ضعف داره میگم اینکار رو کنن و مشکل از پایه براش حل بشه

نگران نباش کلا به همه بچه ها نمره قبولی داد ه میشه ،من هم بچه ام مشکل دیکته داشت چهار پنج جلسه کلاس ...

معلم خصوصی از کجا بیارم

خیلی عصبی شدم

یعنی قشنگ حس میکنم مغزم داره سوت مبکشه 

به حدی کلافه ام که نگو

اگر کم کاری کرده بودم میگفتم چشمم کور 

تاوان کم کاریمه

ولی واقعا دارم براش زمان میگذارم

خلاقیت و ...

هر چی فکرشو کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نگران نباش. استرس نداشته باش. استرس به بچه هم منتقل میشه. عملکردش خراب میشه سر دیکته.  دیکته ی ...

استرس نداره

سر دیکته هی حرف میزنه

هی متنهارو حفظه میخواد جلو‌جلو بنویسه

یا همش فکر اینه بره بازی کنه

روخوانیش عالیه

یعنی میشینه کتاب داستان میخونه 

ولی نوشتنش 

مشکل من فقط و فقط نوشتنشه 

از معلم های خوب همون مدرسه کمک بگیر

معلم خودشون که به درد نمیخوره

حیف دیر فهمیدم

یه معلم دیگه هشت کلاس اول

منتهی معلمشون یه کم یه جوریه

میترسم بهش بربخوره 

بعد واویلا سر به سر بچه بگذاره بدتر

باید دنبال معلم از جای دیگه بگردم 

معلم خودشون که به درد نمیخوره حیف دیر فهمیدم یه معلم دیگه هشت کلاس اول منتهی معلمشون یه کم یه جور ...

هیچ چیزی نمیشه به اون معلم بگو تو مدرسه چیزی نگه ،البته معلم پسر من هم فهمید و هیچ چیز خاصی هم نگفت بهتر از اینه سر درس اعصاب خودت و بچه ات بهم بریزه

2740
هیچ چیزی نمیشه به اون معلم بگو تو مدرسه چیزی نگه ،البته معلم پسر من هم فهمید و هیچ چیز خاصی هم نگفت ...

درسته 

باید همین کارو بکنم

ببین معلمشون انقدر روانیه

دخترم تازه گفت بهم

که تهدید میکنه اینحوری باشید کلاس دوم نمیرید! 

درسته  باید همین کارو بکنم ببین معلمشون انقدر روانیه دخترم تازه گفت بهم که تهدید میکنه اینح ...

خدا ازشون نگدره من هم کلاس اول بچم سال خیلی سختی بود پسرامن هم مثل دختر شما تو خیلی از درس ها قوی بود ولی این با دیکته رو اعصاب ما راه می رفت آخر سر گفتم هزینه کنم برای کلاس خصوصی بهتر از این هست که بعدا بخوام برای مشکل اعصاب خودم یا بچم دارو مصرف کنم

خدا ازشون نگدره من هم کلاس اول بچم سال خیلی سختی بود پسرامن هم مثل دختر شما تو خیلی از درس ها قوی بو ...

بهترین کار رو کردید

منم همبن کارو میکنم 

فردا برم دنیال معلم بگردم ببینم چی‌یمشه

مرسی از کمکتون 

بهترین کار رو کردید منم همبن کارو میکنم  فردا برم دنیال معلم بگردم ببینم چی‌یمشه مرسی از کمک ...

انشا الله که یه معلم خوب براش پیدا می کنید فقط استرس نداشته باشید چون به بچه منتقل میشه،امیدوارم یه روز تاپیک موفقیت ش تو کنکور و دانشگاه رو بزنی

انشا الله که یه معلم خوب براش پیدا می کنید فقط استرس نداشته باشید چون به بچه منتقل میشه،امیدوارم یه ...

ممنونم مهربونم

خدا به شما و حانوادتون سلامتی و برکت بده ♥️♥️