2733
2739
عنوان

الان دیدم نوشته بودن یسنا رو جن برده

| مشاهده متن کامل بحث + 2367 بازدید | 96 پست
چرته جن واینامزخرفه

هستش به خدا اینقدر شنیدما

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
نه کاربزمچه اس زیرزمین خاک زندگی میکنه میگه آروممیادروزمین بچرومیکشه داخل میبره میخوره ......حتی قبل ...

وای الهی بمیرم

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جن شاید وجود داشته باشه ولی کجا شنیدی بگن بچه ۴ ساله می‌بره🥴

چه میدونم چندتا جادوگر گفتن گفتم لابد چیزی میدونن

والا فقط شنیدید  ولی هیچکس مستقیم ندیده  خود من یه داستان شنیدم که بهت بگم می‌میری از خن ...

لایکت کردم بیدار شدی وقت داشتی بیا بگو کنجکاو شدم

چه میدونم چندتا جادوگر گفتن گفتم لابد چیزی میدونن

کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی 

جادوگر اگه واقعا جادوگر بود زندگی خودشو درست میکرد 

این همه علم پیشرفت کرده عزیزم این خرافات چیه آخه باور میکنی؟؟؟؟

2738
کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی  جادوگر اگه واقعا جادوگر بود زندگی خودشو درست میکرد  ا ...

چی بگم والا فقط انشاالله که سالم برگرده 

2706