2733
2734
عنوان

سیپروتون کامپاد سیبل کیا تا حالا خوردن

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 38 پست
جوش بدنم داشتی گلم اینم بگو که سیبل بود مارکش  و آیا بعد یک ماه نتیجه برطرف شدن جوش ها رو گرف ...

بله سیبل بود اون اوایل ، فک کنم بعدش یه مارک دیگه گرفتم 

من چند سال مداوم خوردم الانم به خاطر بارداریم قطع کردم بعد زایمان بازم میخورم چون جوشام برگشتن ریزش مو هم دارم

دو سه ماه اول جواب گرفتپ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من تجربه تلخ دارم  قبلا یک بار ال دی خوردم در حد یک دونه  کلی حالمو بد کر

منم اوایل که ازدواج کردم اصلا نمیتونستم هیچ قرص ضدبارداری بخورم خیلی حالم بد میشد دیگه نخوردم تا بعد دوتا بچه هام مشکل هورمونی داشتم دکتر سیپرو داد اوایل یکم اذیت شدم بعدش خوب بود پوستمم خیلی خوب شده بود  

منم اوایل که ازدواج کردم اصلا نمیتونستم هیچ قرص ضدبارداری بخورم خیلی حالم بد میشد دیگه نخوردم تا بعد ...

خدا رو شکر . 

سیبل اولش اذیت میکنه گلم ؟ بعد چند روز درست میشه؟

2738
خودش برای ۳ ماه داده

خب باشه سه ماه رومصرف کن ماه آخربرو پیشش بگو مثلا این ماه آخره چجوری قطعش کنم؟چون دیواره ی رحم ضخیم میشه وخونریزی ماهیانه‌ت خییییلیی طول میکشه قطع نمیشه.

واسه منم سه ماه نوشته بود گفت وقتی تموم شدحتماسرخودقطع نکن بیاتحت نظرخودم قطع کنی وگرنه ازخونریزی زیاد به مشکل میافتی حرفشوگوش ندادم یعنی کلا یادم رفته بو من یکماه مصرف کردم سره خودهم قطع کردم دیواره ی رحمم ضخیم شده بود پولیپ های ریزی هم زده بود ۳۰روز توخونریزی بودم اصلا قطع نمیشد یهوخون ازم جاری میشدهئی میگفتم امروز دیگه کم شده فرداحتماقطع میشه ولی فرداروزازنو روزی ازنو.

..

رفتم یه دکتردیگه سونونوشت توسونوگفتن پولیپ داری و... خلاصه هئی سه ماه سه باررفتم سونو که ببینن پولیپ ها باهربارقاعدگی ازبین رفتن یانه ،که خداروشکررفتن ولی اگه نمیرفتن خیلی بدمیشد

سره خودقطع نکن خلاصه زیرنظردکتری که واست اینارونوشته باش حتماااا

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من جوش نمیزدم ولی شدید حالت تهوع میگرفتم یطوری که باید میرفتم بیمارستان زیر سرم😓حتی قرصا رو ببینم هم حالت تهوع میگیرم 

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        
2706