2737
2734
عنوان

خانمهای متاهل میشه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1145 بازدید | 73 پست

این مشکل باید تو دوران دوستی یا نامزدی و عقد حل میشد اما الان دیر نشده عادتش بده و براش هر روز پیام بزار وقتایی ک سرکاره بیرونه یا شب براش پیام بزار و با جمله ی قشنگ و اروم مشکلتو بهش بگو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کتاب زنان ونوسی مردان مریخی رو خوندم

دوباره و با جان و دل و با دقت بیشتری بخون اینبار،به خاطر خودت تا کی میخوای زجر بدی خودتو 

وَقُل رَّبِّ ادخلنی مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَل لِّي مِن لَّدُنكَ سُلْطَانًا نَّصِيرًا؛ و بگو: «پروردگارا! مرا (در هر کار،) با صداقت وارد کن، و با صداقت خارج ساز! و از سوى خود، حجتى يارى‌کننده برايم قرار ده!».
2728
خب چطور خودت کنترل میکنی حرف نزنید اخه ادم نیاز به هم صحبت داره

آخه مرداهم شدن هم صحبت شوهرمن که یا میگه غیبت نکن یا فقط گوش میده هیچ اظهار نظریم نمیکنه در کل ترجیح میدم صحبت نکنم....

اولا خیلی سختم بود بعد۱۳سال عادت کردم

همسر من فقط موقعی که خوبی خوبه یعنی تو شرایط بد هیچ وقت کنارم نبوده

دقیقا شوهر منم هر وقت من باهاش خوبم اونم خوبه اگ من گله و شکایت کنم چنان گارد میگیره انگار من اشتباه کردم ن اون خیلی زرنگه

وقتی درد و دل میکنی اونو مقصر ندون . از کلمه تو زیاد استفاده نکن 

با غر حرف نزن گاهی با طنز حرف بزن اما با نیش و کنایه نه  . وقتی باهاش حرف میزنی ی خوراکی هم بزار وسط بخورین 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
2740

عزیزم کلاسهای آقای پور احمد خمینی رو گوش کن. واقعا فوق العاده هست. کانال همسران خوب تو ایتا. هزینه اش هم خیلی پایینه. حتی تو نذر فرهنگی رایگان هم میتونید گوش کنید. مطمئن هستم اگه گوش بدید دعام میکنید. 

اصلا ناراحت نباش بابد از یه روش دیگه وارد بشی به قول تون دوستمون اول خوبی هاش و بگو

چند تا نکته رو رعایت کن

وقتی از در میاد تو خونه به هیچ عنوان بهش اخم و بی محلی نکن حتی اگر ازش بزرگترین ناراحتی و داری چون نتیجه عکس میده و خودت باید بری دنبالش

به هیچ عنوان جمله هاتو با گلایه و ناله که چرا به فکر نیستی چرا دیر اومدی کجا بودی و طلبکارانه شروع نکن

وقتی گرسنه هیچی بهش نگو که اصلا نمیشنوه

از خانوادش بدگویی نکن که بهت بدبین میشه 

وقتی اومد خونه اول ازش پذیرایی کن و یه کم که نشست و یا در فرصت بعد کم کم برو تو فکر یه جایی که ببینه احتمالا توجهش جلب میشه چون تازه بهش محبت کردی و دلش میخواد شاد ببینتت

و هر چقدر هم هنر شنیدن و حرف زدن نداشته باشه خودش میاد هر روز برای حرف زدن باهات

خودتم شنونده خوبی باش

و در کل بزار حس بزرگی کنه

نه که همش بخوره تو سرش که چرا نیستی جذگرا اون کار و نکردی و... 

خیلی طبیعیه ک مردا تحمل غر رو ندارن  حوصله گوش دادن ب ناله رو ندارن

بله چون ناامیدی ما رو دلیل بی کفایتی خودشون می‌دونن و براشون زجر آوره، ولی متأسفانه اوناهم درک درستی از جنس زن ندارن 

وَقُل رَّبِّ ادخلنی مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَل لِّي مِن لَّدُنكَ سُلْطَانًا نَّصِيرًا؛ و بگو: «پروردگارا! مرا (در هر کار،) با صداقت وارد کن، و با صداقت خارج ساز! و از سوى خود، حجتى يارى‌کننده برايم قرار ده!».
من اول‌های زندگیمون گله‌هام از خانواده ی همسرم که واقعا فاجعه بودن رو اینطوری بهش میگفتم  میدو ...

چقدر عاقلانه

این خودش روانشناسیه

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

متاسفانه مشکل اغلب مردها همینه

گوش داذن بلد نیستند

و هر حرف زن رو‌ غر تلقی میکنند

و نمیفهمند ساختار شخصیتی زن طوری هست که گاهی فقط و فقط میخواد حرف بزنه تا خالی شه

فوری شروع میکنند به ارائه راه حل 

وقتیم اعتراض کنی 

عصبانی میشند

همسر من کمی بهتر شده از این بابت ولی نه چندان

بیشتر اوقات سعی میکنم حرف نزنم راستش 

چون حوصله بحث ندارم 

من اول‌های زندگیمون گله‌هام از خانواده ی همسرم که واقعا فاجعه بودن رو اینطوری بهش میگفتم  میدو ...

چقد خوب 

میشه درخواست دوستی بدم اونجا یه حرفی رو بگم راهنمایی کنی چطور به همسرم بگم که مثل همیشه نگه تو دروغ میگی

2706