2733
2739
عنوان

خانمهای متاهل میشه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1164 بازدید | 73 پست
بقیه رو نمیدونم ولی نگاه به فیلما نکن زنوشوهر میشینن باهم حرف میزنن دردودل میکنن از ضعف هاشون میگن ا ...

دقییییقا

کلا ذاتا بیشعورن

من صبح به شوهرم گفتم. گفتم حال دلم باهات بده. زیاد دور و برم نبینمت.

درستش شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی آروم با مقدمه چینی و شروعش این که من نمیخواهم با غریبه حرف بزنم تو تکیه گاه منی ، توو بغلش گریه ...

بارها بهش گفتم من نمیخوام تو ذهنم فکر کنم که ای کاش یکی دیگه بود باهاش حرف بزنم و...... ولی هیچی به هیچی

آخه مرداهم شدن هم صحبت شوهرمن که یا میگه غیبت نکن یا فقط گوش میده هیچ اظهار نظریم نمیکنه در کل ترجیح ...

والا منم ۱۳ ساله اما عادت نکردم یعنی با اونکه خیلی کم حرف میزنم اما خودم تو عذابم

2731
بارها بهش گفتم من نمیخوام تو ذهنم فکر کنم که ای کاش یکی دیگه بود باهاش حرف بزنم و...... ولی هیچی به ...

کم کم بهتر میشه ، بهش اقتدار بده تا بدونه تکیه گاهه بعد ببین چه مردی میشه 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2738
چطور اقتدار بدم؟ 

جوری رفتار کن فکر کنه تکیه گاه و نفر اصلی خونه اونه ، استقبال و بدرقه و کلمات آقا و سرور و اینا ، همش گنده ش کن و با زبون چررررب و‌نرم حرف بزن کم کم جایگاه بهت میده خودت میشی رییس همه چیز 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
بنظرت اینجور مردها میان که ما ببریمشون روانشناس

من میگم هر آدمی یه قلق داره. (البته میگم من ولی فک کنم اینو همه میدونن) اونو ک بدست بیاری میتونی باب گفت و گو رو باز کنی

و من میگم اگه شوهرت قلق تورو بلد نیست مشکل خودشه ولی اینکه تو قلق شوهرتو بلد نیستی مشکل توعه

خانم آقای دکتر