2733
2739
عنوان

خانمهای متاهل میشه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1145 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسر شما متاسفانه مشکل داره چون من خیلی راحت و با جزئیات باهاش درد و دل میکنم، البته مردای مشابه همسر شما تعدادشون زیاد و مشابه همسر من تعدادشون خیلی کمه

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
2731
بقیه رو نمیدونم ولی نگاه به فیلما نکن زنوشوهر میشینن باهم حرف میزنن دردودل میکنن از ضعف هاشون میگن ا ...

دقیقا همسر منم از نظرش همه چی بی اهمیته انگار مردها بافت مغزشون با خانمها فرق داره

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...

اگه از خانوادش ناراحت باشم میرم میگم از فلان کار خانوادت ناراحت شدم بهتره خودت پیگیری کنی اگه پیگیری نکنی این وسط احترام از بین میره منم دیگه هیچی برام مهم نیست حرفامو میزنم 

اگه از خودشم ناراحت باشم بهش میگم برای مثال حق داد زدن سر منو نداری ب چ حقی داد زدی خوبه منم داد بزنم سرت اونم میگه نه دیگه تکرار نمیشه تمام😊

هدف کاهش وزن []وزن اولیه((۶۷)) وزن هدف((۵۰))💙
پیشونی کجامیشونی

خیلی هم ربطی نداره من انتخاب خودم اشتباه و احساسی بود اگر عقل الانو و تجربه الانو اون موقع داشتم قطعا انتخابم شخص دیگری بود انتخاب‌های اشتباه حاصلش زندگی پراز رنج و درد هست

2738
یعنی توقع من زیاده؟ 

نع قشنگم توقعت به جاست ما همه زنیم درکت میکنم ،طرز بیان ما زنها برای مردها قابل درک نیست خیلی وقتها ،میگم ما زنها و مردها ازهم شناخت خوبی نداریم

وَقُل رَّبِّ ادخلنی مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَل لِّي مِن لَّدُنكَ سُلْطَانًا نَّصِيرًا؛ و بگو: «پروردگارا! مرا (در هر کار،) با صداقت وارد کن، و با صداقت خارج ساز! و از سوى خود، حجتى يارى‌کننده برايم قرار ده!».
خیلی هم ربطی نداره من انتخاب خودم اشتباه و احساسی بود اگر عقل الانو و تجربه الانو اون موقع داشتم قطع ...

اگه روش برخورد با مردها رو بلد نباشی هرجا بری همینه سرنوشت

وَقُل رَّبِّ ادخلنی مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَل لِّي مِن لَّدُنكَ سُلْطَانًا نَّصِيرًا؛ و بگو: «پروردگارا! مرا (در هر کار،) با صداقت وارد کن، و با صداقت خارج ساز! و از سوى خود، حجتى يارى‌کننده برايم قرار ده!».
بنظرم شما زمات مناسبی رو برای صحبت انتخاب نمیکنی باهمسرت

آره اینم درسته

خیلی هم ربطی نداره من انتخاب خودم اشتباه و احساسی بود اگر عقل الانو و تجربه الانو اون موقع داشتم قطع ...

گاهی گمان نمی کنی ولی نمیشودکه نمیشودکه نمیشود

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

خیلی آروم با مقدمه چینی و شروعش این که من نمیخواهم با غریبه حرف بزنم تو تکیه گاه منی ، توو بغلش گریه کردن هم خیلی جواب میده

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706