2737
2739

ک طرف مقابل نفهمه ، اصلا برای مقابله با حسادت چیکار باید بکنیم من الان دارم ب یک نفر حسادت میکنم شدید و این از رفتارم و چهره م معلومه🤕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من حس حسادت ندارم کلا

و همیشه یکم حسرت یکیو بخورم ب خودم یاد اوری میکنم این حال طرف حاصل هوش دانایی سیاست و زحمت خودشه و بهتر از اینه ک بدبخت بود و غصشو میخوردم

بعدم ارزو میکنم همیشه موفق و خوشحال باشه

خودمم حس خوبی میگیرم

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

اصلا نشون نمیدم مثلا کلییی ذوق میکنم باهاش میگم میخندم بهش روحیه میدم ک مثلا آفرین و اینحرفا 

حسودی هم نمیکنما فقط سعی میکنم خودمم تو کارام موفق باشم 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2738

خوشحال باش و به طرف تبریک بگو بابت موفقیتش 

این کم کم باعث میشه حسودی کمرنگ بشه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
من حس حسادت ندارم کلا و همیشه یکم حسرت یکیو بخورم ب خودم یاد اوری میکنم این حال طرف حاصل هوش دانایی ...

شاید بقول شما همین رویه که براش آرزو موفقیت و خوشبختی کنم حال منم بهتر بشه

من زیاد حسادت نمیکنم چون  اطرافیانم  آدمای فهمیده هستن و حس حسادتمو زیاد تحریک نمیکنن حتی خواهرام از من خوشکلترن ولی  طوری بهم القا میکنن انگار من بهترم ولی خب پیش اومده یه موقع هایی آدم ناراحت میشه ولی فقط ناراحت و دیگه میگذره

شاید بقول شما همین رویه که براش آرزو موفقیت و خوشبختی کنم حال منم بهتر بشه

دقیقا

همیشه دعا کن که همه ادما موفق باشن شاد باشن

انرژیش ب زندگی خودتم برمیگرده

حسادت فقط تورو از زندگی عادی و شادی دور میکنه و قلبتو سیاه میکنه 

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
اصلا نشون نمیدم مثلا کلییی ذوق میکنم باهاش میگم میخندم بهش روحیه میدم ک مثلا آفرین و اینحرفا  ...

آخ منم قبلا همین شکلی بودم با طرف میگفتم می‌خندیدم از بس هی شوهرم منو با اون طرف مقایسه کرد منم حساس شدم ولی اینکه با طرف بگی بخندی و حرف بزنی واقعا نتیجه خوبی داره

2706