2737
2739

سلام دوستان

من از بچگی اضافه وزن داشتم و خیلی تاثیر منفی داشت روی اعتماد بنفسم

اصلا خودمو دوس نداشتم

همیشه دغدغه رژیم و ورزش داشتم

تا سال ۹۹

که هم کرونا شد هم یه سری اتفاقات افتاد که باعث افسردگیم شد...

و دیگه نمیتونستم رژیم بگیرم

یه مدت فقط با ورزش سعی کردم وزنمو نگه دارم که حداقل چاقتر نشم

کم کم دیگه پذیرفتم چاق بودنمو

و سعی کردم همینی که هستمو دوس داشته باشم و خودمو لایق لباس خوب پوشیدن بدونم و...

اما حالا بازم میخوام شروع کنم...چون سنم داره بالا میره و میترسم گرفتار دیابت بشم 

چون مادرمم دیابت داره

از طرفی حداقل یه سال دیگه قصد بارداری دارم و نمیخوام با این وزن باردار بشم...

ممنون میشم اگه تجربه ای دارید بگید و کمکم کنید

گفتن منم لایک کن

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گلم کالری شماری همراه با ورزش چاره مشکل تو هستش

من خودم وقتی عزمم رو جزم کردم تو دو ماه و نیم ۱۷ کیلو کم کردم اونم فقط با رعایت مجاز و ورزش

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫

من ۴ بار رژیم گرفتم هر بار بین ۱۵ کیلو تا ۲۰ کیلو کم کردم .ولی بعد کاهش وزن به شدت اشتهام زیاد میشد و بعد یکسال وزنم برمی‌گشت به حالت اول .‌الانم وزنم دوباره رفته بالا نمیدونم چیکار کنم که اصولی لاغر کنم تا دوباره برنگرده

من ۴ بار رژیم گرفتم هر بار بین ۱۵ کیلو تا ۲۰ کیلو کم کردم .ولی بعد کاهش وزن به شدت اشتهام زیاد میشد ...

شما تثبیت رژیمت رو هم رفتی و وزنت برگشته؟

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
2740

باید اول تغذیه و سبک زندگیت رو درست کنی و در کنارش در حد نرمال ورزش کنی. 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐
من ۴ بار رژیم گرفتم هر بار بین ۱۵ کیلو تا ۲۰ کیلو کم کردم .ولی بعد کاهش وزن به شدت اشتهام زیاد میشد ...

زندگیت وقف اندامت میشه

مجبوری با همه قطع رابطه کنی

از همه متنفر میشی

مردم می خورن و تو نمی تونی بخوری

تو با حسرت نگاه می کنی

من فکر کنم تنمون سالم باشه بهتره تا یک عمر کل زندگی مون وقف اندام بشه

2706