2733
2739
چه بد ،😐

خیلی

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام استارتر جون

من ۴ بهمن پروتز کردم، به شدت هم راضی ام.

سایز رو دکتر براساس کشسانی پوست انتخاب میکنه، منم بزرگ‌ترین سایز رو انتخاب کردم چون بالاخره تا آخر عمر قراره باهام باشه. برای من زیر عضله گذاشت، اینو دکتر انتخاب میکنه. دردش همون ۲،۳ روز هست، ولی اصلا وحشتناک نیست که قابل تحمل نباشه، درکل دردی نداره ولی شرایط مثل قبل عمل نخواهد بود، کمی جابجایی، بلند شدن، خوابیدن اینا سخت میشه. لوازمت رو تا مدتها باید بغل کنی، حتی گوشی موبایل هم سنگین میشه. کشو ها رو باید دو دستی بکشی، چیزای فشاری مثل دستگیره درب، مایع ظرفشویی، سیفون و امثالهم رو دو دستی فشار بدی و از اینا، رانندگی هم واقعا نمیشه، امتحان کردم نشد. خلاصه که کنار اوندن باهاش اصلا سخت نیست، زندگی درجریان و رو به روال خواهد بود. بعدشم که گن رو بیست و چهارساعته تا دو ماه میپوشی.

دلا تا کی در این دنیا فریب این و آن بینی/ کمی از چاه ظلمانی برون آ تا جهان بینی .                                                                                مناجات نامه خواجه عبدالله انصاری. 
سلام استارتر جون من ۴ بهمن پروتز کردم، به شدت هم راضی ام. سایز رو دکتر براساس کشسانی پوست انتخاب م ...

سلام عزيزم ممنون ك جواب دادين شما چ سايزي گذاشتين و چ برندي؟

من پيش دكتر انقطاع رفتم گفت ٣٥٠ بيشتر نميشه ولي دكتر خودم گفت ٣٥٠ تا ٤٠٠ بعد ٤٠٠ نسخه نوشت برام حالا ميگم مثلا ٣٨٠ بگيرم ميترسم خيلي بزرگ شه

من برند منتور،hp400, گذاشتم. نگران نباش، اونقدر وحشتناک بزرگ نمیشه. اولش هستا، اصلا اولش آدم به چی میوفته ولی بعد درست میشه. اولا آدم بدش میاد، بس که ورم داره، داخلش یهو سفت میشه، انگار پوست میخواد بترکه، باد که زیر دوش ماساژ میدید ورمش میخوابه، اصلا اولا نباید بهش زیاد نگاه کرد.

ببین، پروتزها به قطرشون اضافه میشه نه به ارتفاعشون.

مال من قطر پروتزم ۱۵ هست ارتفاعش ۵. یعنی هرچی به من اضافه شده، گردی و پُف سینه اضافه شده، به ارتفاع سینه ام فقط ۵ سانت اضافه شده ‌و اومده جلو. البته بعد مدتی پروتز میاد پایینتر. پروتز گرد گذاشتم. برای کسی خوبه که یقه باز بپوشه، لپ سینه اش معلوم باشه، چون قشنگ گرد شده، من انتظار داشتم ارتفاع سینه ام بیشتر بشه که نشد، اصلا پروتز اونجوری نداریم. درکل خیلی حال خوبی داره، من راضی ام. 

دلا تا کی در این دنیا فریب این و آن بینی/ کمی از چاه ظلمانی برون آ تا جهان بینی .                                                                                مناجات نامه خواجه عبدالله انصاری. 

من به دکترم گفتم بزرگ‌ترین سایزی که میشه بزاره، چون تا همیشه باید بمونه و دوفردای دیگه عضله های داشته مون آب میشه.

2738
من برند منتور،hp400, گذاشتم. نگران نباش، اونقدر وحشتناک بزرگ نمیشه. اولش هستا، اصلا اولش آدم به چی م ...

برا من ٤٠٠uhp نوشت ولي من موتيوا گرفتم شد ٤١٠uhp تقريبا چ سايزي ميشه؟ براي كسي ك چاق نباشه بالاتنه نسبتا ظريف باشه مصنوعي نميشه؟

نه لاغرم نه تپل بهم گفتن از ٣٥٠ تا ٤٠٠ من ٤٠٠ انتخاب كردم دقيق نميدونم چ سايزي ميشه

ت اینستا ویدو های رضایت بعد عمل  دکترایی ک پروتز سینه کرده بودنو دیدم 

۴۰۰خیلی بزرگ میشه 

۳۵۰خوبه انگار۸۰تا۸۵میشه 

سلام استارتر جون من ۴ بهمن پروتز کردم، به شدت هم راضی ام. سایز رو دکتر براساس کشسانی پوست انتخاب م ...

چرا رانندگی سخت میشه بعدش ؟ یعنی درد میگیره 

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
برا من ٤٠٠uhp نوشت ولي من موتيوا گرفتم شد ٤١٠uhp تقريبا چ سايزي ميشه؟ براي كسي ك چاق نباشه بالاتنه ن ...

Uhp نمیدونم منظور چیه، hp یعنی های پروفایل، یعنی بزرگ. الان دور سینه ام رو - از نوک سینه و دور تا دور- اندازه گرفتم بدون سوتین، عدد ۹۴ شده. تپلی لپ سینه ام هم بالا، طبیعی شده، ولی هنوز گرد هست، یعنی اگه لخت باشم، معلومِ پروتزه، هنوز طبیعی نشده. از سفتی خیلی زیاد هم درومده. شش ماه که بشه دیگه شکلش کامل شده. ولی پروتز اصلا قابل لمس نیست.

قطر سینه ام شده ۱۵. خودتون روی سینه تون رو سانت بزنین ببینین قطر ۱۵ از کجا تا کجاتون میشه و ارتفاع رو به خودتون ۵ سانت اضافه کنین، متوجه اندازه تا حدودی میشین. ولی بگم، اولش تا یک ماه و نیم خیلی بزرگ‌تر به چشم میاد، واقعا زشت و ضایع هست🤣🤣🤣🤣🤣

چرا رانندگی سخت میشه بعدش ؟ یعنی درد میگیره 

دامنه حرکتی دست کم میشه. دست اصلا بالا نمیره. ولی همون اول توی کلینیک به من گفتن دستت رو تکون بده. قابل به تحمله ولی نباید زیاده روی کرد. اگه دو دقیقه دست رو ثابت نگه دارید، چنان خشک میشه، تا راه بیوفته طول میکشه. من از همون اول از سرشانه، بال بال میزدم، دستام رو باز میکردم که خشک نشه. 

تو رانندگی نمیتونین حرکتای سریع کنین، بالای فرمون رو نمیشه گرفت، دور نمیشه زد. من شل مریض اصلا نیستم، بعد ۱۰ روز رفتم رانندگی، واقعا نمیشه. اصلا تا یک ماه تلاش نکنین. ولی بعدش خوب و راحت شد. از کابیت بالا هم نمیشه به راحتی استفاده کرد. ولی باید ورزش دست کنین تا دستتون راه بیوفته ولی افراط نکنین.

Uhp نمیدونم منظور چیه، hp یعنی های پروفایل، یعنی بزرگ. الان دور سینه ام رو - از نوک سینه و دور ...

مرسي عزيزم خيلي راهنماييتون كامل بود الان فك كنم سايز٨٥ يا ٩٠ باشه درسته؟

2706