2733
2739
هرچیزی به نظرم طبیعیش خوبه ماله خودت باشه  تو بگو اندازه دکمه باشه 😐

درسته طبیعی خوبه ولی خب منم این مشکلو دارم .. طبیعیش جالب نیست اصلا😂

امیدوارم علم پیشرفت کنه روش بهتری پیدا بشه

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سايزاش اينجوري نيست من ٣ تا دكتر رفتم هركدوم ي چيزمتفاوت گفتن 

خب زیاد بگو بزرگ نکنه

هزینشو چقدر گفتن؟ من شنیدم 100 میلیونه

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2742
درسته طبیعی خوبه ولی خب منم این مشکلو دارم .. طبیعیش جالب نیست اصلا😂 امیدوارم علم پیشرفت کنه روش ب ...

علم بی پدر و مادر فقط برای ساخت موشک و بمب پیشرفت می‌کنه 😑😑

چند سالته شما

واي من ميخواستم ي هفته مرخصي بگيرم دكترم گفت درد نداره دو روز كافيه

با منطق ادم جور در نمیاد 

کل ماهیچه سینه درگیر میشه که رو دست و حرکت بدن هم اثر داره چطور دو روز کافیه ..

کسی رو تو مطب ندیدید بپرسید؟ 

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
خب زیاد بگو بزرگ نکنه هزینشو چقدر گفتن؟ من شنیدم 100 میلیونه

من ٢٤ پول پروتز دادم ٥٠ تومنم دكترو كلينيك البته قبل عيد ويزيت شدم شايد الان تعرفه بالاتر رفته

2740
جدی !؟من شنیده بودم ازطریق بدنسازی هم میشه بزرگ کنی

ن بابا 

سینه چربیه

میشه ماهیچه زیرشو فرم داد ولی چربیش اب میشه

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
با منطق ادم جور در نمیاد  کل ماهیچه سینه درگیر میشه که رو دست و حرکت بدن هم اثر داره چطور دو ر ...

ب من گفت اونا ك زيرعضله ميزارن چون عضله رو ميشكافن رو دنده ميزارن درد داره ولي برا من روي عضله اس

رو انتخاب سايز موندم اون خيلي بزرگ نشد؟

گلم ببین اون یه سایز نرمال انتخاب کرد شماهم با توجه به استخون بندیت وسایز فعلی سینه باید سایز انتخاب کنی 

اگه خودت لاغر اندامی ۷۵ خوبه

اگه تپلی یه مقدار، ۸۰ -۸۵خوبه

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
گلم ببین اون یه سایز نرمال انتخاب کرد شماهم با توجه به استخون بندیت وسایز فعلی سینه باید سایز انتخاب ...

نه لاغرم نه تپل بهم گفتن از ٣٥٠ تا ٤٠٠ من ٤٠٠ انتخاب كردم دقيق نميدونم چ سايزي ميشه

نه لاغرم نه تپل بهم گفتن از ٣٥٠ تا ٤٠٠ من ٤٠٠ انتخاب كردم دقيق نميدونم چ سايزي ميشه

خب ۸۰ خوبه برات

به دکترت بگو من میخوام در نهایت سایز سینم بشه ۸۰ 

چی انتخاب کنم

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
2706