2737
2739

(ابن تاپیک برای خواهرمه بهم گفته براش تاپیک بزنم)

هروقت خونشونو عوض میکنن شوهرم میگه برو کمکش کن تو چشمشون خوب جا بیوفتی هرسالم خونه عوض میکنن چند بار رفتم ولی دیگه بهم داره برمیخوره امروزم دارن از مسافرت برمیگردن میگه برو خونشو تمیز کن براشون غذا بزار😐

😐😐

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من خودم یکبار رفتم کمک برای اسباب کشیشون

یکبارم خونه نبودن ، دکتر بودن غذا پختم زنگ زدم بیان ببرن

ولی خودجوش.

تازه متوجه شدم همسرم خیلی دوست نداره کاراشونو انجام بدم مثل همون غذا پختن.

الانم که شهر دوریم کلا هیچی.

اینکه بگه برو براشون انجام بده غیر طبیعیه! بنظرم نباید برن

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

شوهرش ذره ای عزت نفس نداره عزت نفس همسرشو هم داره به گل مینشونه خواهرت همون بار اول هم نباید می‌رفت این سری باید به شوهرش بگه می‌دونم این مسأله برای تو مهمه که پیششون عزیز باشی ولی این مسأله دغدغه من نیست و حمالی کردن واسه کسی برای من عزت نمیاره ،  اگر خیلی برات مهمه کارگر بگیر براشون من برای کسی نیروی خدماتی نمیشم 

بگه نمیخوام تو چشمشون خوب جا بیوفتم

ب قول ما کوردا چاوی درات

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

😐😐😐😐😐😐

من حامله ام چقدر منو حرص میدن شوهراتون 😐😐😐😐

خواهرت بگه صد سال سیاه نمیخوام تو چشمشون خوب بیام 😐

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
2706