2733
2734
عنوان

ای وی اف چه جوریه؟

45 بازدید | 6 پست

ای وی اف برا دو قلویی دختر و پسر چقدر امکان پذیره؟ چقدر هزینه داره؟ خطرناکه؟ امکان سقط داره؟ لرا کسی که خودش به طور طبیعی بچه دار میشه ضرورت داره؟ اصلا ای وی اف چیه همون انقال جنینه که برا نازاها استفاده میشه؟

از خانم تخمک میگیرن از آقا اسپرم لقاح انجام میدن. جنین تشکیل میشه انتقال میدن تو رحم خانم. 

برای نازایی و چندقلویی و تعیین جنسیت همه این کار انجام میشه فرقی نداره فقط دوز داروها متفاوت. 

هزینه ام از 30تومن تا 100تومن (بستگی ب دکتر و کلینیک و داروها داره)

احتمال باردار شدن با ای وی اف فقط 25تا 30درصد چ نازا باشی چ نباشی 

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پس به صورت طبیعی بچه دار شیم احتمال اینکه بچه به دنیا بیاد بیشتره درسته؟

بله 

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
شماهم عضوبشین

ممنون از دعوتتون من انقدر از ivf خاطرات دارم ک ترجیح میدم از هر حرفی ک راجعبش هست دور بمونم