2733
2739
عنوان

تا حالا چندبار شوهرتون کتکتون زده و دست بلند کرده روتون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5253 بازدید | 154 پست
یه بنده خدایی می گفت یه عمر از شوهرم کتک خوردم یه بار دیگه صبرم لبریز شد با لباس خونه رفتم تو راه پ ...

من این راه هم رفتم ولی بی فایده بود وحشی‌ها کلا خانوادگی هارن جاریم همینه وضعش

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

من اوایل زندگی خیلی کتکم میزد اونم سر خانواده تحفه اش 

حتی یبار دماغمو شکوند تاسه چهارماه زجر کشیدم 

وقتی ب بچه اولم بعداز سه چهار سال باردار شده بودم میگرفتم ب باد کتک یادمه ۶ روز نون.و خوراکی نخرید برا خونه باردارم بودم باشکم گرسنه 😔 خودش میرفت پیش خواهر مادرش سیر میخورد میومد 

اللهم عجل لولیک الفرج🤲 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه بار زد آبروشون همه جا بردم دیگه با آخرش شد

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2738
من اوایل زندگی خیلی کتکم میزد اونم سر خانواده تحفه اش  حتی یبار دماغمو شکوند تاسه چهارماه زجر ...

خداااا امیدوارم خودش جواب شوهرت وخانوادشو بدن💔💔

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
اینطوری نگو.گاهی آدم‌زورش نمیرسه.من با ضعیف بودن موافق نیستم ولی شاید واقعا نتونستن کاری کنن🥺

اخه تاپیکارو بخون همه میگن چیزی نگفتم سکوت کردم کاربدی میکنن باید هر وقت فحش میده بدترشو فحش بدی داد میزنه بلد تر داد بزنی..خیلیااا میترسن

شوهرم مشکل اعصاب داره یه بار بستری شده

ان شاء الله زود زود خوب بشن 

کنار هم خوشبخت باشین گل

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
اخه تاپیکارو بخون همه میگن چیزی نگفتم سکوت کردم کاربدی میکنن باید هر وقت فحش میده بدترشو فحش بدی داد ...

نه من خودم همیشه تو دعوا جواب میدم یا اگه بخواد بزنه جلوش وایمیستم ولی تاحالا به خانوادم نگفتم چون بابام ناراحتی قلبی داره.بفهمه حتما دور از جونش سکته میکنه🥺

2706