2737
2734
عنوان

تا حالا چندبار شوهرتون کتکتون زده و دست بلند کرده روتون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5273 بازدید | 154 پست
درد و دل میکنن دیگه  اشکال نداره

شوهرم مشکل اعصاب داره یه بار بستری شده

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
ما هم تو اطرافیانمون نداریم ولی تو خانواده شوهرم و اینجا خیلی زیاده 

چ بد🥲

یکبار برید پزشکی قانونی براش حکم دیه و شلاق بدن حساب کار دستش میاد.

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم بابام تاحالا دس رو مادرم بلند نکرده. ااما شوهرم هرروز ماشااله

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
ی سریا شرایط جدایی ندارن مجبورن سکوت کنن ک بدتر نشه

قرار نیست طلاق بگیرن میتونن شکایت کنن برن دنبال دیه و شکایت کیفری . وقتی مرد ببینه جلوش وایسادی یا باید مهریه بده طلاق بده . یا باید بتمرگه سرجاش 

ضمن اینکه پدری که خودش اهل کتک و آزار نبوده بعید میدونم حمایت نکنه از دخترش .

2738
منم بابام تاحالا دس رو مادرم بلند نکرده. ااما شوهرم هرروز ماشااله

چرا آخههه 🥺

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
چ بد🥲 یکبار برید پزشکی قانونی براش حکم دیه و شلاق بدن حساب کار دستش میاد.

کسی پشتم نیست خانواده ام میگن هیچی نگو زشته 

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

نه گردنشو‌ میشکنم چرا میذاری کتکت بزنه؟

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
قرار نیست طلاق بگیرن میتونن شکایت کنن برن دنبال دیه و شکایت کیفری . وقتی مرد ببینه جلوش وایسادی یا ب ...

ب خاطر شرایط خانواده نمیتونم چیزی بهشون بگم کلی مشکل دارن ، وقتی شکایت بشه ب طلاق میرسه چون چندین بار بهم گفته برو طلاق بگیر ولی الان نمیتونم 

نمیشه ی بار زد تو گوشم من زدم همون موقع خیلی وحشی شد جوری کلی قسم دادم تا نزد 

ای بابا خیلیی ناراحت شدم چرا جدا نمیشی ؟نمیتونی؟💔امیدوارم یروزی برسع دستش فقط برای نوازشت ب سمتت بیاد🥲❤️

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2706