2733
2739
عنوان

خانومای بچه دار متاهل بیاین

120 بازدید | 12 پست

خانوما ۲ماهه پریودم نشد ۲ماه پیش  قرص اورژانسی خوردم البته ۲روز بعدش الان نمیدونم استرس دارم نکنه حامله باشم مگ میشه قرص اورژانسی تاثیر نکنه؟ تازه چن هفته پیش ازمایش بارداری هم دادم بتا ۱ بود پس چرا پریود نمیشم🥺🥺🥺🥺🥺

من با اورژانسی باردار شدم البته سع روز قبل موعدم بیبیم مثبت شد...چون علائم داشتم زود بیبی زدم....روز بعد تاخیر هم با قرص سقط کردم

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

استرس قشنگ تر میزنه به همه چی

نگرانی رو بزار کنار

منم خودم شده 15 روز با تاخیر پریود شم یا مث الان تو یه ماه دوبار پریود شم

پس استرس نداشته باش که بدتر میشه

خودت را چگونه ساختی؟؟؟!!!                                                          زخم به زخم
من با اورژانسی باردار شدم البته سع روز قبل موعدم بیبیم مثبت شد...چون علائم داشتم زود بیبی زدم....روز ...

من سابقه سقط دارم ینی حامله شم بدبخت میشم چون اصن شرایط بچه نداریم 

من سابقه سقط دارم ینی حامله شم بدبخت میشم چون اصن شرایط بچه نداریم 

منم شرایط نداشتم بخاطر همین نگه نداشتم

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2740
استرس قشنگ تر میزنه به همه چی نگرانی رو بزار کنار منم خودم شده 15 روز با تاخیر پریود شم یا مث الان ...

من اخرین بار شاید اوایل اسفند شدم داریم میریم تو اردیبهشت😢😢

من اخرین بار شاید اوایل اسفند شدم داریم میریم تو اردیبهشت😢😢

شاید عوارض قرصه شایدم بارداری یا کیست داری

خواهرشوهرم کیست داره یهو دوماه تاخیر داره

برو دکتر از نگرانی دربیا

خودت را چگونه ساختی؟؟؟!!!                                                          زخم به زخم
ینی حامله نیستم؟ ازمایش بارداری ک نمیشه اشتباه بشه نه خیلی استرس دارم

خیر

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی