2737
2734
عنوان

حرفم با بچه ها نیست💔

338 بازدید | 31 پست

اگه سنتون مناسبه میدونید تو رابطه باید حد و مرز رعایت کرد اگه سریع با دوتا حرف خام نمیشید اگه عاشق هم هستید

اگه بدون هم نمیتونید تحمل کنید اگه نظرتون واسه همدیگه محترمه و.....

فقط منتظرید شرایط درست بشه از من به شما نصیحت به هیچ کدوم از خونواده ها نگید بذارید پیش بره و زمانی که خواستید رسمی کنید بقیه رو در جریان بذارید

خونواده ها عامل جدایین با دخالتاشون با حرفای بی مورد

اصلا ببینید دوتا آدم 5 6سال دوستن هیچی جداشون نمیکنه فقط وقتی یکی میفهمه باید فاتحه اون رابطه رو خوند

***من خودم نادونی کردم اگه خواستید به این حرف گوش بدید تا دردی که من میکشم شماها تجربه نکنید

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
تو ب کی گفتی مگ؟

خونواده جفتمون

من خونواده خودمو کنترل کردم اما مادر اون....

نباید اصرار میکردم که بهشون بگه

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله کاملا درسته اگ دوطرفه رابطه اوکی باشن یعنی مالی عاطفی همجوره خوبوچفت هم باشن بایدانقدمحکم باشی که هیچ مخالفتی تکونت نده واقعابعضی خانوادهارودرک نمیکنم منتظراپرنسس بشه عروسشون شاهزاده بشه دومادشون اره حتمابشین تابراتون بیاد😏

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2731

به نظر من باید فرهنگ سازی کرد خانواده ها رو تو خیلی مسائل آگاه کرد علی الخصوص در مورد درد جدایی دو عشق تا بچه ها از همون اول خانواده شون در جریان بذارند 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
به نظر من باید فرهنگ سازی کرد خانواده ها رو تو خیلی مسائل آگاه کرد علی الخصوص در مورد درد جدایی دو ع ...

فرهنگ ندارن به زور که نیست

من اومدم با شخصیت خودم پیش برم که آره خونواده باید در جریان باشه

حرفش این بوده چون خودتون دانشگاه هم رو دیدید من اجازه نمیدم چندماه تمام دعوا داشته با پسرش

فرهنگ نیست پس باید ازشون مخفی کرد

من که زندگیم از دست رفت بقیه حواسشون باشه

به نظر من باید فرهنگ سازی کرد خانواده ها رو تو خیلی مسائل آگاه کرد علی الخصوص در مورد درد جدایی دو ع ...

کاملا درسته حق گفتی ولی خیلیانمیخوان اگاه شن اخه عقل کلا

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
فرهنگ ندارن به زور که نیست من اومدم با شخصیت خودم پیش برم که آره خونواده باید در جریان باشه حرفش ا ...

فرهنگ سازی باید عمومی باشه و خیلی هم سرعتش یواش هست 

چون دهه های چهل پنجاه با فرهنگ هرچیزی بزرگ تر گفت فرزند باید بگه چشم رشد کردند و خیلی سخت میشه رو این ها اثر گذاشت اما اگر از الان فرهنگ سازی بشه شاید برای نسل های جدید خوب بشه 

2740
خونواده جفتمون من خونواده خودمو کنترل کردم اما مادر اون.... نباید اصرار میکردم که بهشون بگه

یعنی کاملا تموم شد همه چی🥺

فرهنگ سازی باید عمومی باشه و خیلی هم سرعتش یواش هست  چون دهه های چهل پنجاه با فرهنگ هرچیزی بزر ...

میدونم عزیزم

ماها که از دست رفتیم انشالله نسل بعد ما زندگی کنن

میدونم عزیزم ماها که از دست رفتیم انشالله نسل بعد ما زندگی کنن

نگودلم کباب شد😭😭😭😭😭

کاملا درسته حق گفتی ولی خیلیانمیخوان اگاه شن اخه عقل کلا

آره متاسفانه قشر خودشیفته خیلی زیاد شده تو جامعه 

اون قدر خودشیفته هستند که جلسات روانشناسی براشون احمقانه به نظر میاد حتی اگر روانشناس خبره باشه، به خاطر همین نه برای خودشون و نه درمان خودشون تلاش نمی کنند 

میدونم عزیزم ماها که از دست رفتیم انشالله نسل بعد ما زندگی کنن

عزیز دلم 💔 

آره خودم تو این زمینه همدردتونم... 

و بد بابت این شکست عشقی خوردم 

یعنی کاملا تموم شد همه چی🥺

🙂💔ههیی

منکه خانوادم اصلااینطوری نیستن ولی دیدم تودوستام خیلی سختی کشیدن تابهم رسیدن خیلی ناراحتن که بعضی مراسماشون خراب بوده بااخموتخم خانواده هاکوفتشون شده

2706