2737
2739

الان ۳‌ماهه تلفنی با هم در ارتباطیم توی واتساپ

بعد من واتساپم رو پاک کردم چون بهش گفتم خیلی سخت وصل میشه حوصله ندارم هی وصلش کنم

از چند روز قبل که پاک کردم

توی تلگرام به زور بهم یه پیام میده

در صورتی که قبلش حتی نصف شب از خواب بیدار میشد جوابمو میداد اینقدر پیگیر بود 

میگفت تو هر جا بخوای من برات همیشه وقت دارم

بهش گفتم چرا جوابمو اینقدر دیر به دیر میدی،  چند روز یکبار جواب میدی

میاد عذر میخواد و میره دوباره

بعد گفتم اوکی نمیخوای در ارتباط باشیم؟ هیچ اشکالی نداره اگر نمیخوای لطفا فقط بگو

بعد گفت میفهمی چی داری میگی؟ من فقط چند روز نبودم این حرفا چیه خداحافظی چرااا؟

بعد من فکر کردم شاید چون پریودم بدبین شدم

دوباره بهش پیام دادم حالا از چهارشنبه تا الان جوابمو نداده 😑

مگه میشه آخه

قبلش همیشه در اسرع وقت جواب میداد همیشه 

حتی نمیاد خداحافظی کنه مثل آدم 

لطفاً برای من دعا کنید 😍

کات کن

هرچه سریعتررر

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این ادم‌ داره شما رو‌تو اب نمک‌نگه‌میداره

هرچند‌هیچ‌وقت با مرد مطلقه‌دوست نشو‌مگر اینکه خودتم‌شبیه ش باشی

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2731
2738

به تحقیر کردن خودت میخوای ادامه بدی؟

بیخیالش شو فکر کن اصلا نیس نبودن بهتر از اینجوری نصفه نیمه بودنه

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
چرا به نطرتون جوابمو نمیده یا دیر به دیر؟ دقیقا تا واتساپ رو پاک کردم از فرداش اینجوری شد

من خودم وقتی حوصله کسیو نداشته باشم ولی از طرفی بخوام طرفو تو اب نمک نگه دارم تا نپره این حرکتو میزنم

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👌 نگران بیشعوریت هم نباش تو خیلی وقته ثابت کردی بیشعوری😁این امضا صرفا مختص کسایی بود که فکر میکنن از تایپیکای بقیه نقطه ضعفاشونو پیدا کنن خیلی بچه زرنگن😑 (باتو نبودم دوست عزیز❤)

ول کن بابا مردمطلقه میادازخاطراتش بازنش میگ انقدر بدم میادازاینجور مردا برن گمشن

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
2706