2737
2734

همش تقصیر این مادر خودسر منه فکر کرده واسه پسرش میخوان بیان خواستگاری هرچی میگم خواستگاررخونه راه نده گوش نمیکنه پسرش زن گرفته بود با عروسشون اومده بود مامانم پرسید پس برا کی اومدین خواستگاری به پدرشون اشاره کردن همونجا هزار بار فرو ریختم از خونه انداختمشون بیرون انقدری فوش دادم هنوز دستام داره میلرزه خدایا تاوان چه‌گناهی رو داری ازم میگیری درسته یبار ازدواج کردم و وضع روحی درستی ندارم اما دیگه هر پدر سگی به خودش اجازه میده بیاد خواستگاریم واسه پسرشون دختر ۲۶ ۲۷ ساله گرفتن واسه پدرشون اومدن خواستگاری دختر ۲۲ ساله نگاه تحقیر آمیز عروسشون هیچوقت یادم نمیره😔💔

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

بمیرم واسه دلت💔

ببین عزیزم برو پیش روانشناس

زندگیت درست میشه

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ پررو

💔دارم دق میکنم

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
2731

بمیرم🥲💔

یه دختر ترک❤ توی تاپیکم پست میزارین میخونم اگه نتونستم ریپلای کنم لایک میکنم.عاشق گردوام برای همین اسم کاربریمو گذاشتم girdakan که همون گردو توی زبان خودمه:)))...ISTP ..‌. این کاربری دست یه نفره ولی بعضی وقتا جای دوستش هم تاپیک میزنه
2738
بمیرم واسه دلت💔 ببین عزیزم برو پیش روانشناس زندگیت درست میشه

خدانکنه دارم دیونه میشم دیگه پنج تا قرص خوردم هنوز دارم میلرزم از حرص

وا مگه قبل راه دادن خواستگار به خونه اطلاعات پسر رو نمیگیرید؟  مثلا چکاره است چند سالشه و ....

من هیچی نمیدونستم مادرم خودسر این کارا رو میکنه هرچی میگم قصد ازدواج ندارم میگه پیر میشی بدبخت میشی با غصه خوردن

2706