2737
2739
عنوان

از استرس شدید خوابم نمیبره

| مشاهده متن کامل بحث + 595 بازدید | 60 پست
من دانشجوی معلمی ام  البته یک نفر منو سوق داد به سمت معلمی درسته هیچ وقت نمیبخشمش بخاطر کاری ک ...

رسالتش توی زندگیت احتمالا همین بوده، که مسیر رو نشونت بده🙂

عالیه شغل خیلی خوبی داری، واقعا قبول دارم معلم بودن برازنده ی یک خانمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رسالتش توی زندگیت احتمالا همین بوده، که مسیر رو نشونت بده🙂 عالیه شغل خیلی خوبی داری، واقعا قبول دا ...

🙂🙂🙂 شاید 

ولی خب این رسالت نباید باعث میشد من ماه ها شب تا صبح اشک بریزم 🙂

ممنونم 💐

2731
🙂🙂🙂 شاید  ولی خب این رسالت نباید باعث میشد من ماه ها شب تا صبح اشک بریزم 🙂 ممنونم 💐

بعضی قوی شدنا، بعضی بزرگ شدنا، با اشک ریختن ها و بی خوابی های زیادی همراهه، وقتی خدا چیزی رو ازت میگیره، بهترشو برات کنار گذاشته شک نکن. قطعا بعد از اون اشک ها خیلی قوی تز خواهی شد

بعضی قوی شدنا، بعضی بزرگ شدنا، با اشک ریختن ها و بی خوابی های زیادی همراهه، وقتی خدا چیزی رو ازت میگ ...

میدونی اخه خیلی خسته ام 

روزا خیلی خوبم یعنی سعی میکنم که خوب باشم خودمو مشغول درس و کلاس و ... میکنم الکی میخندم 

ولی شب که میشه تنها که میشم اشکام میریزه 

مدت زیادیم گذشته ها مطمئنم اون فراموشم کرده شاید منم فراموشش کرده باشم فقط زخمی که به جا مونده به درد میاد 

هیچ وقت نمیبخشمش 🙂 

2738
میدونی اخه خیلی خسته ام  روزا خیلی خوبم یعنی سعی میکنم که خوب باشم خودمو مشغول درس و کلاس و .. ...

میدونم و اینو بدون کاملا عادیه، ترمیم شدن خیلییی زمان میبره، ولی به خودت افتخار کن از پسش داری برمیای

و بدون هیچی مهم تر از خودت، پیشرفتت و آیندت نیست

سلام بنظرتون اگه علاقه باشه آدم میتونه تو این رشته دووم بیاره؟ آخه شنیدم خیلیا با علاقه وارد شدن ول ...

اره علاقه و صبر خیلی خیلی خیلی مهمه، من خودمم عاشق شغلم هستم فقط یسری مسائل هست که ادمو دلسرد میکنه. وگرنه علاقه نداشته باشی یه روزم دوام نمیاری توی بیمارستان

اره علاقه و صبر خیلی خیلی خیلی مهمه، من خودمم عاشق شغلم هستم فقط یسری مسائل هست که ادمو دلسرد میکنه. ...

اگه یه پرستار اشتباهی انجام بده مریض میتوته ازش شکایت کنه؟

زِ همه دست کشیدم که تو باشی همه ام🫀✨
2706