2733
2739
اره عزیزم .😃😂من متولد ۸۸ هم دیدم با ۷۲ 😵‍💫😵‍💫

تففففففف چه خبره😐😐😐

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچع ها از من به شما نصیحت تو سن کم ازدواج نکنید جوونی کنید خوش باشید شاد باشید بخدا به وقتش ازدواج میکنید ما بخاطر شهرمون که کوچیکه مجبور به ازدواج شدیم من ۱۸ سالم بود باردار بودم حالا که ۳۰ سالمه پسرم تو ۱۱ ساله و دخترم سه سال دیگه شوقی برا زندگی ندارم هیچ جووو نی نکردیم هیچ کار یواشکی نکردیم هیچ هیچ هیچ حالا افسردگی داارم میگیرم ناامید شدم به همچی فکرشا میکنم چه شادی های و چه کارهایی میتونستم بکنم و نشد داغون میشم 

مترجم خواستم خبرتون میکنم    

این نمکدون بودنتون از چرت بودن حرفتون کم نمیکنه 😘

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2731
اینا میخوان یکی خرجیشون بده وگرنه اگر خانواده درستی داشته باشن نمیزارن تو نوجوانی دخترشون وارد زندگی ...

بحث خرج نیست ،فرهنگ ندارن ،وگرنه من خودم بچه پایینم ،نصف بیشتر دخترا رو شوهر دادن ،یه عده فقط فرستادن دانشگاه 

با اینکه همه تو یه قشر بودیم

2738

خب ۳۰ سالشه حتما ۱۵ ساله گرفته

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
کلاس نهم هست فک کنم زنگ‌میزد ب یارو میگفت کجایی 🤣

درس خوندن و.... به فنا رفته چرا اینجوری شده اوضاع 😐😐😐😐

پس باید ازدواج کنن اره ؟ میتونن جلدش رو بگیرن کی گفته ازدواح ازهمه بهتره اون دختر بزرگ که میشه متوجه ...

عزیز

به جای این حرفا و اعتراض به چیزایی ک گفتم

راه حل بده 

مشکل شما اینه فقط غر میزنید و دنبال یکی هستین بگین حرفت اشتباهه

کلا این مشکل گردن نگرفتن  و غر زدن تو این کشور اپیدمی شده

واسه جلوگیری از رابطه نامشروع بره ازدواج کنه یکی دیگه رو هم بدبخت کنه خودشم بدبخت تر شه  تربیت ...

آدم اینجا میاد پشماش می‌ریزه از نظرات تخصصی یه سریا

اگه دست رو چشمات گذاشتی..دستات خونین!
2706