2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان بچه ها از سن خیلی کم همه چی رو میدونن از سن بسیار پایین تحریک میشن یه به یکی از سایتای روانشن ...

همه این طور نیستن

به محل زندگی و فرهنگ خانوادگی ربط داره 

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم
2731

وای نگو از سن کم ازدواج کردن تو این هفته دوتا عقد داشتیم فامیل دور دختر ۱۵ ساله من میخواستم زار بزنم به حالشون که چی در انتظارشون اینا به سن سی سال برسن ۱۵ ساله ازدواج کردن و افسردگی دارن همینجور که خودمم این اتفاق افتاده الان واسم کلا شهر ما دخترا و پسرا زود ادواج میکنند دبگه دختر برسه ۱۵ سال خواستگار میره براش 

زیاد هم تفاوت سنی ندارن حدود 12 سال نرمال هم هس .. بعدشم زنها زودتر از مردا شکسته میشن 

😐وات

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  دوستان نی نی سایتی "بذار" نه "' بزار"'     وَرَهرام ( بهرام ) ؛ فرشتهء پیروزی             ساحل جواب سرزنش موج را نداد🌀گاهی فقط سکوت سزای سبک سری ست                    سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به ارش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهورایی ام/زِ بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم👑

درسته زوده اون سن ، اما متولد ۸۶ الان ۱۷ سالشه ، ی سال دیگه ب سن قانونی میرسه ، تا نامزد کنن و عقد بمونن و... نهایتا ۲۰ میره خونه خودش ، ایرادی توش نمی‌بینم.

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاقاا منو نخوریدا ولی متولد ۸۶ام ۳ساله ک مزدوج شدم خداروشکر مشکلیم ندارم  ب شمام ربطی نداره ک ...

میگم واقعا متاسفم بیست سال دیگه میفهمی نه الان . الان معلومه که همه چیز خوبه 

2738
متولد ۸۳ الان ۲۰ سالشه... این خیلی عجیبه.؟

کسایی که تازه 30 سالگی فکر ازدواج میوفتن ازشون بعید نیست بگن 20 برای ازدواج زوده عزیزم.

اسلام به ذات خود عیبی ندارد. اگر اشتباهی از من سر زد، آن را به من نسبت دهید نه به دینم!
جالب تر اینه که متولد 73 الان نزدیک سی سالشه😐 کی فکر میکرد هفتادیا اینقدر زود به سی برسن 😃

هفتادیا هنوزم بچه طور هستن الان هشتادیا سنشون بیشتر میزنه

کاربری  برای سه نفر است 
زیاد هم تفاوت سنی ندارن حدود 12 سال نرمال هم هس .. بعدشم زنها زودتر از مردا شکسته میشن 

نه تروخدا واقعا بده الان اگه برعکس بود همه میگفتن باید جداشه😱

‌آرزو  قلبیم به عشقتون برسید😊❤️ خیلی دوست دارمmilad😍
2706