2733
2739
عنوان

زنه شوهرشو تو اینستاگرام بلاک کرده 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 45 پست
خب دلیلشو گفته دیگه  میگه کامنت چرت و پرت میزاره تو پیج کاری کامنت چرت و پرت جایی نداره

از نظر من اینه شوهرش خیلی سر به سر زنش می‌ذاره مدام براش دست میگیره و سرکارش میذاره کلا زوج خیلی باحالی هستن 

همیشه پر انرژی و پر از خنده 

ولی خب در هر صورت شوهرشه و آدم شوهرشو باید تحمل کنه حتی کامنت چرت و پرت بذاره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قطعا تو خونه هم چرت و پرت میگه اونجا چجوری میخواد بلاکش کنه؟    

وای تو خونه که روانیش کرده 

شوهرش یکی از باحال ترین آدمایی هست که می‌شناسم از اونا نیست که سبک و مسخره عالم باشن یکجوری باحاله که آدم لذت میبره 

بعد سوژه اکثر دست گرفتن هاش خانمشه 😂 خیلی سر به سر خانمش میذاره 

2731
باید جای زنش باشی تا بگی چجوریه...😁 محیط اجتماع با محیط خانواده یکم فرق داره

خانم گاهی از بلا های که شوهرش تو خونه سرش میاره تعریف می‌کنه از اینکه چجوری گاهی سر به سرش گذاشته یا دست گرفته براش با خودم میگم چجوری تا الان شوهرشو نکشته 

2740

وایییی چه جااالب😐

حق مطلبو ادا کردم؟!

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

من اصلا تا یکی دوهفته میس اینستاشوهرمو نداشتم🤣البته خیلی اهل اینستا نیستیم

اونم تمام اینستاش کهکشان و ستاره و منظومه شمسیه😑

منم همش اطلاعات کاری😅تا یکی دوهفته پیش که میخاسنیم بریم سفر و اطلاعات چند جا خوش اب  هوا رو تو اینستاش فرستادم

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
 از نظر من اینه شوهرش خیلی سر به سر زنش می‌ذاره مدام براش دست میگیره و سرکارش میذاره کلا زوج خی ...

این حد از سر به سر گذاشتن دیگه اسمش شوخی نیست،مسخره کردنه.

منم جای خانمه باشم خوشم نمیاد همسرم جلوی همکارام و پیج عمومی کامنتای مسخره بذاره

قوی بمون ، هنوز آخر قصه نرسیده !🌝💫️ 
2706