2733
2734
عنوان

زنه شوهرشو تو اینستاگرام بلاک کرده 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 45 پست

خب دلیلشو گفته دیگه 

میگه کامنت چرت و پرت میزاره

تو پیج کاری کامنت چرت و پرت جایی نداره

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب اگر روزی بفهمه چی؟؟ کارش به نظرم درست نیست حداقل باید بهش بگه من اینستا دارم و اینا ولی دلم نمیخو ...

شوهره که می‌دونه بلاک شده و میگه هروز می‌گه انبلاکم کن اینم میگه نه چندبار بهش اخطار دادم آدم نشد بلاک تا آخر عمر تو اینستاگرام 

خوب تو مخه دیگه..من بودم خونمم جدا میکردم😁

شوهرش یکی از باحال ترین آدمایی هست که می‌شناسم از اونا نیست که سبک و مسخره عالم باشن یکجوری باحاله که آدم دوست داره همیشه باهاشون بره مسافرت و بیرون و مهمونی 

بعد سوژه اکثر دست گرفتن هاش خانمشه 😂

2740
خانومه چه باحاله  خوب کاری کرده شغل همسرش چیه

شوهرش یکی از باحال ترین آدمایی هست که می‌شناسم از اونا نیست که سبک و مسخره عالم باشن یکجوری باحاله که آدم دوست داره همیشه باهاشون بره مسافرت و بیرون و مهمونی 

بعد سوژه اکثر دست گرفتن هاش خانمشه 😂

خانمشم از خودش باحال تر و پرانرژی تر 

همسرش کشاورزی می‌کنه نه کشاورزی که مد نظرته زمین زیاد دارن بصورت مدرن و مکانیزه کشاورزی در سطح وسیع می‌کنه خودشم همه وسایل داره کمباین و تراکتور و کامیون اینا 

جون دستش بلوغ فکری یعنی این  بعضیا حاضرند همه نوع اعصاب خوردی و حقارتی تحمل کنند و جلو مردم با ...

ولی شوهرش یکی از باحال ترین آدمایی هست که می‌شناسم از اونا نیست که سبک و مسخره عالم باشن یکجوری باحاله که آدم دوست داره همیشه باهاشون بره مسافرت و بیرون و مهمونی 

بعد سوژه اکثر دست گرفتن هاش خانمشه 😂 خیلی سر به سر زنش می‌زاره 

شوهرش یکی از باحال ترین آدمایی هست که می‌شناسم از اونا نیست که سبک و مسخره عالم باشن یکجوری باحاله ک ...

باید جای زنش باشی تا بگی چجوریه...😁

محیط اجتماع با محیط خانواده یکم فرق داره

نمیشه Ip گوشی کلا بلاک میشه جدیدا تو اینستاگرام مگه با گوشی جدید بخره 

نه من امتحان کردم شوهرم یکی از اکانتامو بلاک کرد منم با خط دیگم یه اکانت جدید درست کردم دیدم پیجش برام اومد،😁جدیدا هم این کارو کردم

2706