2737
2734

یکی از فامیل های ما قبلا راجبش تاپیک گذاشتم

خانمه پزشکه زنانه متخصص زنان و زایمان 

بعد پیجش کاریه فالور ۳۰ هزار نفری داره

( پیج شخصی نداره) همون پیج هم بلاگری کاری می‌کنه هم پست و استوری های شخصی می‌ذاره 

بعد امشب تو مهمونی همینجور صحبت میکردیم بحث رفت و رفت تا که گفت الان نزدیک ۲ ماهه شوهرمو تو اینستاگرام بلاک کردم و از بلاکی درنیاوردم اینستاگرام همدیگه نداریم (اینستاگرام اگر کسی بلاک کنی جدیدا طرف هرچقدر پیج جدید یا فیک درست کنی با اون IP بازم خود به خود بلاکه)

گفتم چرا ؟ مگه میشه 

گفت چون از بس چرت و پرت زیر پست هام کامنت گذاشت از بس کلیپ های ترسناک و مسخره و چندش برام می‌فرستاد دیگه حوصله اشو نداشتم بلاکش کردم راحت شدم اصلا از بلاکی درش نمیارم نه من می‌دونم تو اینستاگرام چکار می‌کنه نه اون می‌دونه من چکار میکنم 

واقعا چجوری آدم پیج شوهرشو ۲ ماه بلاک می‌کنه ؟

کسی اینجا اینجوری هست؟😂😂

😂😂

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
2706