2737
2734

به چی ؟

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب مشکلت چی بوده عزیزم بگو شاید تونستم کاری کنم واست

من یه دروغی گفتم به رلم ناراحت شد رفت معذرت خواهیم کردم نبخشید البته بکم بهتر سد ولی بعد بد جوابم داد

الان چیکار کنم به نظرتون

امیدوار کارماش پس بدی و هیچکس عاشقت نشه ادم سمی که اومد زندگیم خراب کرد
همه تاپیکات ماشالا درمورد بازگشته نه عزیزم برنمیگرده خیالت راحت 

چرا برنمیگرده ؟

امیدوار کارماش پس بدی و هیچکس عاشقت نشه ادم سمی که اومد زندگیم خراب کرد
من یه دروغی گفتم به رلم ناراحت شد رفت معذرت خواهیم کردم نبخشید البته بکم بهتر سد ولی بعد بد جوابم دا ...

تجربه نشون داده وقتی با کسی اون کاری که نباید میکردی رو کردی دیگ برنمیگرده مثل سابق بشه عزیزم باید از اول حواست میبود که تو رابطه هیچ وقت دروغ نگی حالا که برگشته باهاش خوب باش بگو دیگ تکرار نمیشه و اینا انشاالله درست میشه همه چی

الان اونجاییم که شاعر میگه: گفتنش شاید نباشد مرهم دردی ولی زندگی آن طور که باید ؛ بر مراد ما نرفت :(

[QUOTE=335932039]چرا برنمیگرده ؟[/QUOTE

چون اگه دوستت داشت هرمشکلی هم پیش بیاد اصلا دروغم بهش گفته باشی باید وایمیستاد حل کنه نه که بره

اگه هم برگرده زمانی برمیگرده که کمی خستگی درکرده باشه دوراشو بزنه یه مدت باهات بازی میکنه دوباره ولت میکنه

تازه اگه برگرده تو نباید دوباره باهاش اوکی بشی اگه برا خودت شخصیت قائلی

چیزی که زیاده پر از پسرای خوشگل و جیگر و خوردنی 

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄
2738